Základní poradenství

Nabízíme poradenství v následujících oblastech:

  • získávání dotací a grantů ze zdrojů ČR, Strukturálních fondů EU a jiných v rámci dotační politiky státu a Evropské unie
  • financování energií
  • v oblasti sociálního podnikání a společenské odpovědnosti (CSR)
  • informační servis pro začínající i zkušené podnikatele, kteří hledají nové impulsy pro svůj byznys
  • mezinárodní spolupráce ve vědě a výzkumu

 

Poradenství pro podnikatele

Nabízíme základní informace potřebné pro podnikání (zahájení činnosti, provoz a financování podniku, informace o podnikání v rámci EU a další). Tyto informace obdrží každý podnikatel z veřejných informačních zdrojů formou nárokové služby rychle, přehledně a hlavně bezplatně.

Dále vám pomůžeme se zorientovat v oblasti finančních zdrojů a programů pro malé a střední podnikatele, problematiky podnikání v EU, daní a účetnictví, řízení lidských zdrojů, podnikatelských záměrů i realizačních plánů, vytváření kooperačních sítí, klastrů, inovační poradenství.

 

Mezinárodní spolupráce ve vědě a výzkumu

Nabízíme pracovníkům výzkumu a vývoje v Jihočeském kraji možnost konzultovat připravované projektové záměry mezinárodní vědecko-výzkumné spolupráce. Naši konzultanti disponují dlouholetými zkušenostmi jak v oblasti zpracování projektových žádostí, tak i ve vyhledávání vhodných partnerů či podpory v průběhu realizace mezinárodního projektu.