Konzultační podpora

Uvažujete o podnikání a nevíte, kde začít? Máte firmu a narazili jste na problém? Podpoříme vás, ať už jste začínající podnikatel, nebo se vaše zavedená firma dostala do nové situace, na kterou potřebujete získat nový pohled. 

Poradenství pro podnikatele

Nabízíme základní informace potřebné pro podnikání (zahájení činnosti, provoz a financování podniku, informace o podnikání v rámci EU a další). Tyto informace obdrží každý podnikatel z veřejných informačních zdrojů formou nárokové služby rychle, přehledně a hlavně bezplatně.

Dále vám pomůžeme se zorientovat v oblasti finančních zdrojů a programů pro malé a střední podnikatele, problematiky podnikání v EU, daní a účetnictví, řízení lidských zdrojů, podnikatelských záměrů i realizačních plánů, vytváření kooperačních sítí, klastrů, inovační poradenství.

Mezinárodní spolupráce ve vědě a výzkumu

Nabízíme pracovníkům výzkumu a vývoje v Jihočeském kraji možnost konzultovat připravované projektové záměry mezinárodní vědecko-výzkumné spolupráce. Naši konzultanti disponují dlouholetými zkušenostmi jak v oblasti zpracování projektových žádostí, tak i ve vyhledávání vhodných partnerů či podpory v průběhu realizace mezinárodního projektu.