Výběrová řízení

Profil zadavatele - JAIP o.p.s.

Adresa profilu: https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/26091143

Identifikátor profilu zadavatele ve VVZ: 101839

Adresa profilu zadavatele na e-tržištihttp://www.vestnikverejnychzakazek.cz/cs/Form/Display/211991


Aktuální uveřejnění: 

VÝZVA: PODPORA A FACILITACE INOVAČNĚ-SOCIÁLNÍCH PROJEKTŮ

JAIP o.p.s. zahajuje od 20.9.2021 příjem přihlášek do databáze expertních a poradenských služeb v rámci výzvy s názvem PODPORA A FACILITACE INOVAČNĚ-SOCIÁLNÍCH PROJEKTŮ PRO NAVAZOVÁNÍ STRATEGICKÝCH PARTNERSTVÍ.

Výzva je zaměřena na vyhledání vhodných expertů a kreativních firem, které svými službami a řízenou podporou pomohou připravit inovačně-sociální projekty (řešící výzvy v oblasti sociálních, environmentálních a dalších cílů udržitelného rozvoje) na navazování strategického partnerství pomocí pilotních nástrojů vytvořených v rámci projektu CE RESPONSIBLE.

Přihlásit se mohou podnikající fyzické nebo právnické osoby, které budou poskytovat služby v jedné z následujících oblastí: design produktů a služeb; kulturní dědictví; film a video; výtvarné umění; informační a komunikační technologie; práce s texty; hudba a zvuk; marketingová strategie; online marketing; PR; webdesign).

Zájemci o zařazení do databáze poskytovatelů mohou svou nabídku zasílat do 8. 10. 2021 na adresu vachova@jaip.cz.

Více informací k výzvě ZDE (.pdf)


Prodloužení výzvy: PODPORA PROPAGACE INOVAČNĚ-SOCIÁLNÍCH PROJEKTŮ

Dne 16.9.2021 prodloužil JAIP o.p.s. VÝZVU s názvem PODPORA PROPAGACE INOVAČNĚ-SOCIÁLNÍCH PROJEKTŮ PŘI NAVAZOVÁNÍ STRATEGICKÝCH PARTNERSTVÍ S DOPADEM NA JIHOČESKÝ KRAJ.

Výzva je zaměřená na podporu propagace inovačně-sociálních projektů (řešících výzvy v oblasti sociálních, environmentálních a dalších cílů udržitelného rozvoje) při navazování strategických partnerství s dopadem na Jihočeský kraj.

Do výzvy se mohou se svými projekty zapojit fyzické či právnické osoby, příp. další neformální uskupení. Subjekty nově založené i subjekty s historií, které přicházejí s novou inovačně-sociální myšlenkou.

Každý z vybraných projektů získá níže uvedené služby v hodnotě 1 000,-- EUR

Více informací k výzvě ZDE (.pdf)

Příloha č.1 Projektový formulář ke stažení ZDE (.doc)


Výzva: PODPORA PROPAGACE INOVAČNĚ-SOCIÁLNÍCH PROJEKTŮ

Dne 26.7.2021 vyhlašuje JAIP o.p.s. VÝZVU s názvem PODPORA PROPAGACE INOVAČNĚ-SOCIÁLNÍCH PROJEKTŮ PŘI NAVAZOVÁNÍ STRATEGICKÝCH PARTNERSTVÍ S DOPADEM NA JIHOČESKÝ KRAJ.

Více informací ZDE (.pdf)

Příloha č.1 Projektový formulář ke stažení ZDE (.doc)