Online seminář: Podpora aplikovaného výzkumu a inovací v Jihočeském kraji

29. duben 2020 - 29. duben 2020

Online seminář: Podpora aplikovaného výzkumu a inovací v Jihočeském kraji

Místo konání: online

Vážené dámy, vážení pánové,

srdečně Vás zveme na online seminář nad potřebami regionu v oblasti podpory aplikovaného výzkumu a inovací. Obsahem semináře budou informace k veřejným soutěžím TA ČR
a cofundovým výzvám v roce 2020, diskuse a možnost individuálních otázek.

Registrace na seminář ZDE.

Těšíme se na online setkání.

Akce se koná ve spolupráci Technologické agentury ČR, JAIP a RKO jižní Čechy – ERA. Je určena primárně pro zástupce působící v Jihočeském kraji.

Více informací v POZVÁNCE.< přehled akcí
Byly vyhlášeny Ceny hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost
Dne 8. září 2020 proběhlo vyhlášení druhého ročníku Ceny hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost za rok 2019. Do ocenění se mohly přihlásit firmy, neziskové organizace, mikropodniky i obce realizující v roce 2019 dobrovolné a nadstavbové aktivity s pozitivním dopadem na společnost v ekonomické, sociální a environmentální oblasti. Pod pojmem společenská odpovědnost lze chápat např. stanovení základních hodnot v organizaci, jejich dodržování a šíření; snaha vyjít vstříc zaměstnancům při hledání rovnováhy mezi pracovním a osobním životem; podpora místní komunity; ochrana přírodních zdrojů či životního prostředí. Do ocenění se přihlásilo 30 subjektů v 6 kategoriích. Hodnotitelé a regionální Rada pro hodnocení vybrali dle stanovených kritérií v každé kategorii 3 oceněné. Jelikož se nejednalo prvotně o soutěž, ale také o sdílení pozitivních zkušeností realizovaných v Jihočeských firmách a organizacích, udělila hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská jako poděkování všem zúčastněným Čestné uznání.
více ➨
23. září 2020
seminář „Marketingová komunikace v oblasti VaVaI“
Regionální kontaktní organizace jižní Čechy – ERA si Vás dovoluje pozvat  na praktický seminář „Marketingová komunikace v oblasti VaVaI“, který se bude konat 23. září 2020 od 9:00 do 15:00 hod. v zasedací místnosti JAIP, Na Zlaté stoce 1619 v Českých Budějovicích.  
více ➨