PRODLOUŽENÍ TERMÍNU PRO PŘÍJEM PŘIHLÁŠEK DO 4. ROČNÍKU „CENY HEJTMANA JIHOČESKÉHO KRAJE ZA SPOLEČENSKOU ODPOVĚDNOST ZA ROK 2022“

PRODLOUŽENÍ TERMÍNU PRO PŘÍJEM PŘIHLÁŠEK DO 4. ROČNÍKU „CENY HEJTMANA JIHOČESKÉHO KRAJE ZA SPOLEČENSKOU ODPOVĚDNOST ZA ROK 2022“

Jihočeský kraj ve spolupráci s JAIP, o.p.s. a Radou kvality ČR oznámili dnes prodloužení termínu pro příjem přihlášek do čtvrtého ročníku prestižního ocenění "CENA HEJTMANA JIHOČESKÉHO KRAJE ZA SPOLEČENSKOU ODPOVĚDNOST (CSR) ZA ROK 2022". Tato cena je udělována subjektům, které se významným způsobem angažují v oblasti společenské odpovědnosti a dosahují pozitivního dopadu na společnost a životní prostředí.

Zájemci o toto ocenění mají nyní možnost přihlásit se do soutěže až do 30. června 2023. Registrace je dostupná prostřednictvím online formuláře, který je k dispozici na webových stránkách ocenění www.oceneni-csr-jck.cz.

Přihlášení je velmi jednoduché – stačí navštívit webové stránky ocenění na adrese www.oceneni-csr-jck.cz a zvolit správnou kategorii, následně vyplnit sebehodnotící dotazník.

Zaslané podklady budou vyhodnoceny externími experty z Rady kvality ČR při Ministerstvu průmyslu a obchodu. Na podzim roku 2023 se uskuteční slavnostní vyhlášení oceněných subjektů. „Toto ocenění představuje významný moment, kterým chceme ocenit a představit příklady dobré praxe firem a společností, které se aktivně věnují udržitelnosti“ uvádí Michaela Novotná, ředitelka JAIP.

Vyzýváme všechny zájemce, aby neváhali a využili prodlouženého termínu pro přihlášky. Připojte se k významným představitelům společenské odpovědnosti v Jihočeském kraji a ukažte svou angažovanost ve prospěch naší společnosti.

Pro více informací kontaktujte:

JAIP – Jihočeská agentura pro podporu inovací, o.p.s.

vachova@jaip.cz, 608 572 258

 < přehled aktualit