JAIP pořádá seminář na téma Prezentační a komunikační dovednosti

04. květen 2017

JAIP pořádá seminář na téma Prezentační a komunikační dovednosti

Naučte se prezentovat nejen svou osobu, svůj projekt, ale také svou firmu. Pronikněte do tajů lidské komunikace! Buďte úspěšní! Nemějte strach z prezentace a naučte se zaujmout své publikum!

Zveme Vás na workshop Prezentační a komunikační dovednosti, který je určen všem, kteří se chtějí zdokonalit v této oblasti. Lektor se bude věnovat všem složkám prezentace – zejména však tomu, jak publikum vtáhnout do problematiky, zanechat dobrý dojem a úspěšně prodat své výsledky.

Datum a čas

  • 4. 5. 2017, 9:00 - 13:00

Místo konání

  • Zasedací místnost JAIP, Na Zlaté stoce 1619, České Budějovice

Kapacita prostor je omezena. Na akci se registrujte na emailu ratajova@jaip.cz

Více informací naleznete zde. 

Připravujeme pro Vás také semináře:

  • Projektové řízení 16.5.2017
  • Online marketing 14.6.2017
  • PowerPoint - tvorba firemních a produktových prezentací 21.6.2017

 < přehled aktualit
Úspěšně proběhl 2. ročník Národní konference s tematikou CSR
Již 2. ročník Národní konference s tematikou CSR a Operačního programu Zaměstnanost s názvem „Společně společensky odpovědně“ se uskutečnil dne 7. listopadu 2018 v prostorách Akademie veřejného investování (Pařížská č. 4, Praha 1). Konferenci společně uspořádaly Ministerstvo průmyslu a obchodu, gestor společenské odpovědnosti v ČR, a Ministerstvo práce a sociálních věcí, spolugestor CSR. A JAIP v roli jednoho z řečníků k tématu společenské odpovědnosti firem. 
více ➨
15. listopad 2018 - 16. listopad 2018
ideaSTART 2018
ideaSTART NETRADIČNĚ aneb Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.  Dva jednodenní kurzy se pod hlavičkou vzdělávacího programu IdeaStart a za podpory programu Interreg Danube Transnational Programme uskuteční ve čtvrtek 15.11. a pátek 16.11.2018 (vždy od 9:00 hod.) v zasedací místnosti Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích (Lipová 1789, České Budějovice). Vzhledem k velmi omezené kapacitě 10 osob / kurz je nutná rychlá závazná registrace na e-mailové adrese info@jaip.cz. Celodenní občerstvení pro účastníky je zajištěno. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě. 
více ➨