Novinky - Vzdělávací projekt Technické mateřské školy

Novinky - Vzdělávací projekt Technické mateřské školy

Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání si dovoluje Vám představit novinky týkající se projektu Technické mateřské školy.

Chtěli bychom Vás informovat o nové aplikaci, dostupné na webových stránkách Technických MŠ. Jedná se o veřejnou sekci, ve které jsou umístěny metodické postupy např. pro vznik neviditelného písma. Metodiku k tomuto pokusu a mnohé další je Vám plně k dispozici na webových stránkách http://www.technicke-ms.cz/

Do projektu je zapojeno již 21 mateřských školek, zapojte se i Vy. V případě zájmu jsme Vám k dispozici.

Nabízíme Vám aktivní zapojení do diskuze, shlédnutí videí a metodické opory pro realizaci pokusů zaměřených na polytechnické vzdělávání.< přehled aktualit
Úspěšně proběhl 2. ročník Národní konference s tematikou CSR
Již 2. ročník Národní konference s tematikou CSR a Operačního programu Zaměstnanost s názvem „Společně společensky odpovědně“ se uskutečnil dne 7. listopadu 2018 v prostorách Akademie veřejného investování (Pařížská č. 4, Praha 1). Konferenci společně uspořádaly Ministerstvo průmyslu a obchodu, gestor společenské odpovědnosti v ČR, a Ministerstvo práce a sociálních věcí, spolugestor CSR. A JAIP v roli jednoho z řečníků k tématu společenské odpovědnosti firem. 
více ➨
15. listopad 2018 - 16. listopad 2018
ideaSTART 2018
ideaSTART NETRADIČNĚ aneb Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.  Dva jednodenní kurzy se pod hlavičkou vzdělávacího programu IdeaStart a za podpory programu Interreg Danube Transnational Programme uskuteční ve čtvrtek 15.11. a pátek 16.11.2018 (vždy od 9:00 hod.) v zasedací místnosti Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích (Lipová 1789, České Budějovice). Vzhledem k velmi omezené kapacitě 10 osob / kurz je nutná rychlá závazná registrace na e-mailové adrese info@jaip.cz. Celodenní občerstvení pro účastníky je zajištěno. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě. 
více ➨