Novinky - Vzdělávací projekt Technické mateřské školy

Novinky - Vzdělávací projekt Technické mateřské školy

Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání si dovoluje Vám představit novinky týkající se projektu Technické mateřské školy.

Chtěli bychom Vás informovat o nové aplikaci, dostupné na webových stránkách Technických MŠ. Jedná se o veřejnou sekci, ve které jsou umístěny metodické postupy např. pro vznik neviditelného písma. Metodiku k tomuto pokusu a mnohé další je Vám plně k dispozici na webových stránkách http://www.technicke-ms.cz/

Do projektu je zapojeno již 21 mateřských školek, zapojte se i Vy. V případě zájmu jsme Vám k dispozici.

Nabízíme Vám aktivní zapojení do diskuze, shlédnutí videí a metodické opory pro realizaci pokusů zaměřených na polytechnické vzdělávání.< přehled aktualit
Byly vyhlášeny Ceny hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost
Dne 8. září 2020 proběhlo vyhlášení druhého ročníku Ceny hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost za rok 2019. Do ocenění se mohly přihlásit firmy, neziskové organizace, mikropodniky i obce realizující v roce 2019 dobrovolné a nadstavbové aktivity s pozitivním dopadem na společnost v ekonomické, sociální a environmentální oblasti. Pod pojmem společenská odpovědnost lze chápat např. stanovení základních hodnot v organizaci, jejich dodržování a šíření; snaha vyjít vstříc zaměstnancům při hledání rovnováhy mezi pracovním a osobním životem; podpora místní komunity; ochrana přírodních zdrojů či životního prostředí. Do ocenění se přihlásilo 30 subjektů v 6 kategoriích. Hodnotitelé a regionální Rada pro hodnocení vybrali dle stanovených kritérií v každé kategorii 3 oceněné. Jelikož se nejednalo prvotně o soutěž, ale také o sdílení pozitivních zkušeností realizovaných v Jihočeských firmách a organizacích, udělila hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská jako poděkování všem zúčastněným Čestné uznání.
více ➨
23. září 2020
seminář „Marketingová komunikace v oblasti VaVaI“
Regionální kontaktní organizace jižní Čechy – ERA si Vás dovoluje pozvat  na praktický seminář „Marketingová komunikace v oblasti VaVaI“, který se bude konat 23. září 2020 od 9:00 do 15:00 hod. v zasedací místnosti JAIP, Na Zlaté stoce 1619 v Českých Budějovicích.  
více ➨