Je otevřena první výzva do operačního programu CENTRAL EUROPE

Je otevřena první výzva do operačního programu CENTRAL EUROPE

Máte projekt, který přispívá k rozvoji regionu střední Evropy? Chcete spolupracovat s výzkumnými institucemi ze zahraničí? OP CENTRAL EUROPE otevírá výzvu  zaměřenou na oblast inovací, udržitelnosti regionu a dopravní dostupnosti. Program podporuje nadnárodní spolupráce mezi veřejnými orgány, vzdělávacími a výzkumnými institucemi a soukromým sektorem ve střední Evropě.

Program má 4 prioritní osy:

  • Inovace
  • Energie
  • Životní prostředí/kultura
  • Doprava

Pro příjemce z ČR jsou aktivity ve schválených projektech spolufinancovány do výše 85% uznatelných nákladů.

Projekty můžete předkládat do 13. dubna 2015.

Více informací naleznete na http://www.jic.cz/archiv-aktualit/je-otevrena-prvni-vyzva-do-operacniho-programu-central-europe< přehled aktualit
Úspěšně proběhl 2. ročník Národní konference s tematikou CSR
Již 2. ročník Národní konference s tematikou CSR a Operačního programu Zaměstnanost s názvem „Společně společensky odpovědně“ se uskutečnil dne 7. listopadu 2018 v prostorách Akademie veřejného investování (Pařížská č. 4, Praha 1). Konferenci společně uspořádaly Ministerstvo průmyslu a obchodu, gestor společenské odpovědnosti v ČR, a Ministerstvo práce a sociálních věcí, spolugestor CSR. A JAIP v roli jednoho z řečníků k tématu společenské odpovědnosti firem. 
více ➨
15. listopad 2018 - 16. listopad 2018
ideaSTART 2018
ideaSTART NETRADIČNĚ aneb Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.  Dva jednodenní kurzy se pod hlavičkou vzdělávacího programu IdeaStart a za podpory programu Interreg Danube Transnational Programme uskuteční ve čtvrtek 15.11. a pátek 16.11.2018 (vždy od 9:00 hod.) v zasedací místnosti Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích (Lipová 1789, České Budějovice). Vzhledem k velmi omezené kapacitě 10 osob / kurz je nutná rychlá závazná registrace na e-mailové adrese info@jaip.cz. Celodenní občerstvení pro účastníky je zajištěno. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě. 
více ➨