I. Etapa Jihočeského vědeckotechnického parku - seznamte se!

I. Etapa Jihočeského vědeckotechnického parku - seznamte se!

V rámci akce Týden vzdělávání si Vás dovolujeme pozvat dne 21.9.2016 na prohlídku I. etapy vědeckotechnického parku. Nabízíme Vám ukázku laboratoří, kanceláří, 3D tisku, případně i prezentaci vybrané zasídlené firmy.

Cílem akce je seznámit širokou veřejnost s fungováním a činnostmi VTP.

Čas konání akce: 9-13h

Místo: JVTP - I. etapa, Na Zlaté stoce 1619, České Budějovice 370 05

Kontaktní osoba: Tereza Veselá, vesela@jaip.cz, 385 310 032< přehled aktualit
Úspěšně proběhl 2. ročník Národní konference s tematikou CSR
Již 2. ročník Národní konference s tematikou CSR a Operačního programu Zaměstnanost s názvem „Společně společensky odpovědně“ se uskutečnil dne 7. listopadu 2018 v prostorách Akademie veřejného investování (Pařížská č. 4, Praha 1). Konferenci společně uspořádaly Ministerstvo průmyslu a obchodu, gestor společenské odpovědnosti v ČR, a Ministerstvo práce a sociálních věcí, spolugestor CSR. A JAIP v roli jednoho z řečníků k tématu společenské odpovědnosti firem. 
více ➨
15. listopad 2018 - 16. listopad 2018
ideaSTART 2018
ideaSTART NETRADIČNĚ aneb Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.  Dva jednodenní kurzy se pod hlavičkou vzdělávacího programu IdeaStart a za podpory programu Interreg Danube Transnational Programme uskuteční ve čtvrtek 15.11. a pátek 16.11.2018 (vždy od 9:00 hod.) v zasedací místnosti Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích (Lipová 1789, České Budějovice). Vzhledem k velmi omezené kapacitě 10 osob / kurz je nutná rychlá závazná registrace na e-mailové adrese info@jaip.cz. Celodenní občerstvení pro účastníky je zajištěno. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě. 
více ➨