Podniky můžou žádat o dotace v dalších třech programech OP PIK

Podniky můžou žádat o dotace v dalších třech programech OP PIK

Ministerstvo průmyslu a obchodu jako Řídicí orgán OP PIK vyhlásilo dne 22. prosince 2015 výzvy k dalším programům podpory Operačního programu Podnikání a inovace (OP PIK).

V OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost lze nově podávat žádosti v těchto energeticky zaměřených programech:

  • I. výzva programu podpory Úspory energie v SZT
  • I. výzva programu podpory Smart grids I
  • I výzva programu podpory Smart grids II

Texty výše uvedených výzev včetně specifických příloh k výzvám jsou zveřejněné na webu agentury CzechInvest pod jednotlivými záložkami.

Celkem bylo v prosinci 2015 otevřeno již osm nových výzev, předchozí výzvy byly vyhlášeny 15. prosince.

Zdroj: businessinfo.cz< přehled aktualit
Úspěšně proběhl 2. ročník Národní konference s tematikou CSR
Již 2. ročník Národní konference s tematikou CSR a Operačního programu Zaměstnanost s názvem „Společně společensky odpovědně“ se uskutečnil dne 7. listopadu 2018 v prostorách Akademie veřejného investování (Pařížská č. 4, Praha 1). Konferenci společně uspořádaly Ministerstvo průmyslu a obchodu, gestor společenské odpovědnosti v ČR, a Ministerstvo práce a sociálních věcí, spolugestor CSR. A JAIP v roli jednoho z řečníků k tématu společenské odpovědnosti firem. 
více ➨
15. listopad 2018 - 16. listopad 2018
ideaSTART 2018
ideaSTART NETRADIČNĚ aneb Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.  Dva jednodenní kurzy se pod hlavičkou vzdělávacího programu IdeaStart a za podpory programu Interreg Danube Transnational Programme uskuteční ve čtvrtek 15.11. a pátek 16.11.2018 (vždy od 9:00 hod.) v zasedací místnosti Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích (Lipová 1789, České Budějovice). Vzhledem k velmi omezené kapacitě 10 osob / kurz je nutná rychlá závazná registrace na e-mailové adrese info@jaip.cz. Celodenní občerstvení pro účastníky je zajištěno. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě. 
více ➨