Prostředí JVTP – I. etapa


<< zpět na přehled projektů

Název:

Prostředí JVTP – I. etapa

Program:

OP Podnikání a inovace, program Prosperita

Číslo projektu:

5.1 PP04/009
Žadatel: Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání o.p.s.
Řešení 12/2010 - 6/2014

Obsah

Předmětem projektu bylo zajistit dodatečné zdroje pro zefektivnění provozu I.etapy Jihočeského vědeckotechnického parku. Dále pak zajištění dovybavení laboratorních a poloprovozních prostor, ustanovení odborné komunikační a marketingové platformy (Gate2Biotech) pro účely zefektivnění transferu technologií a výměnu informací („matching“), a v neposlední řadě posílení samotného provozu v rámci neinvestičních výdajů projektu.

Výstupy

 


                       
<< zpět na přehled projektů
Úspěšně proběhl 2. ročník Národní konference s tematikou CSR
Již 2. ročník Národní konference s tematikou CSR a Operačního programu Zaměstnanost s názvem „Společně společensky odpovědně“ se uskutečnil dne 7. listopadu 2018 v prostorách Akademie veřejného investování (Pařížská č. 4, Praha 1). Konferenci společně uspořádaly Ministerstvo průmyslu a obchodu, gestor společenské odpovědnosti v ČR, a Ministerstvo práce a sociálních věcí, spolugestor CSR. A JAIP v roli jednoho z řečníků k tématu společenské odpovědnosti firem. 
více ➨
15. listopad 2018 - 16. listopad 2018
ideaSTART 2018
ideaSTART NETRADIČNĚ aneb Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.  Dva jednodenní kurzy se pod hlavičkou vzdělávacího programu IdeaStart a za podpory programu Interreg Danube Transnational Programme uskuteční ve čtvrtek 15.11. a pátek 16.11.2018 (vždy od 9:00 hod.) v zasedací místnosti Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích (Lipová 1789, České Budějovice). Vzhledem k velmi omezené kapacitě 10 osob / kurz je nutná rychlá závazná registrace na e-mailové adrese info@jaip.cz. Celodenní občerstvení pro účastníky je zajištěno. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě. 
více ➨