MSB TECHNET


<< zpět na přehled projektů

Název:

Inovační katalyzátor pro Mühlviertel - jižní Čechy

Zkrácený název:

MSB - TechNet

Program:

OP Evropská územní spolupráce, Přeshraniční spolupráce ČR - Rakousko

Číslo projektu:

M00209

Název programu:

Evropská územní spolupráce ČR – Rakousko 2007-2013
Žadatel: AgEnDa o.s.
Trvání: 9/2008 – 6/2011
Partneři:

Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání o.p.s.
Softwarepark Hagenberg
tech cEnter Linz
TZ Freistadt
TZ Perg
TDZ Donau-Böhmerwald

Web projektu: www.msb-technet.eu

Obsah

Přeshraniční spolupráce v oblasti technologií a inovací je mezi Jihočeským krajem a Horním Rakouskem zcela nerealizovaná, proto je potřeba její strukturu, formu a základní východiska stanovit, stejně jako poskytnout vzájemně znalosti o tržním prostředí, analýzách a technologicko inovačních aspektech. S tím souvisí i další související skutečnost, která determinuje podmínky rozvoje inovačního prostředí, a tou je nízká úroveň povědomí o šancích, které zdůrazňují meziregionální, strukturovanou spolupráci v globální konkurenci.

 

Výstupy

 

Web projektu: www.msb-technet.eu

 

<< zpět na přehled projektů
Byly vyhlášeny Ceny hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost
Dne 8. září 2020 proběhlo vyhlášení druhého ročníku Ceny hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost za rok 2019. Do ocenění se mohly přihlásit firmy, neziskové organizace, mikropodniky i obce realizující v roce 2019 dobrovolné a nadstavbové aktivity s pozitivním dopadem na společnost v ekonomické, sociální a environmentální oblasti. Pod pojmem společenská odpovědnost lze chápat např. stanovení základních hodnot v organizaci, jejich dodržování a šíření; snaha vyjít vstříc zaměstnancům při hledání rovnováhy mezi pracovním a osobním životem; podpora místní komunity; ochrana přírodních zdrojů či životního prostředí. Do ocenění se přihlásilo 30 subjektů v 6 kategoriích. Hodnotitelé a regionální Rada pro hodnocení vybrali dle stanovených kritérií v každé kategorii 3 oceněné. Jelikož se nejednalo prvotně o soutěž, ale také o sdílení pozitivních zkušeností realizovaných v Jihočeských firmách a organizacích, udělila hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská jako poděkování všem zúčastněným Čestné uznání.
více ➨
23. září 2020
seminář „Marketingová komunikace v oblasti VaVaI“
Regionální kontaktní organizace jižní Čechy – ERA si Vás dovoluje pozvat  na praktický seminář „Marketingová komunikace v oblasti VaVaI“, který se bude konat 23. září 2020 od 9:00 do 15:00 hod. v zasedací místnosti JAIP, Na Zlaté stoce 1619 v Českých Budějovicích.  
více ➨