MSB TECHNET


<< zpět na přehled projektů

Název:

Inovační katalyzátor pro Mühlviertel - jižní Čechy

Zkrácený název:

MSB - TechNet

Program:

OP Evropská územní spolupráce, Přeshraniční spolupráce ČR - Rakousko

Číslo projektu:

M00209

Název programu:

Evropská územní spolupráce ČR – Rakousko 2007-2013
Žadatel: AgEnDa o.s.
Trvání: 9/2008 – 6/2011
Partneři:

Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání o.p.s.
Softwarepark Hagenberg
tech cEnter Linz
TZ Freistadt
TZ Perg
TDZ Donau-Böhmerwald

Web projektu: www.msb-technet.eu

Obsah

Přeshraniční spolupráce v oblasti technologií a inovací je mezi Jihočeským krajem a Horním Rakouskem zcela nerealizovaná, proto je potřeba její strukturu, formu a základní východiska stanovit, stejně jako poskytnout vzájemně znalosti o tržním prostředí, analýzách a technologicko inovačních aspektech. S tím souvisí i další související skutečnost, která determinuje podmínky rozvoje inovačního prostředí, a tou je nízká úroveň povědomí o šancích, které zdůrazňují meziregionální, strukturovanou spolupráci v globální konkurenci.

 

Výstupy

 

Web projektu: www.msb-technet.eu

 

<< zpět na přehled projektů
Úspěšně proběhl 2. ročník Národní konference s tematikou CSR
Již 2. ročník Národní konference s tematikou CSR a Operačního programu Zaměstnanost s názvem „Společně společensky odpovědně“ se uskutečnil dne 7. listopadu 2018 v prostorách Akademie veřejného investování (Pařížská č. 4, Praha 1). Konferenci společně uspořádaly Ministerstvo průmyslu a obchodu, gestor společenské odpovědnosti v ČR, a Ministerstvo práce a sociálních věcí, spolugestor CSR. A JAIP v roli jednoho z řečníků k tématu společenské odpovědnosti firem. 
více ➨
15. listopad 2018 - 16. listopad 2018
ideaSTART 2018
ideaSTART NETRADIČNĚ aneb Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.  Dva jednodenní kurzy se pod hlavičkou vzdělávacího programu IdeaStart a za podpory programu Interreg Danube Transnational Programme uskuteční ve čtvrtek 15.11. a pátek 16.11.2018 (vždy od 9:00 hod.) v zasedací místnosti Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích (Lipová 1789, České Budějovice). Vzhledem k velmi omezené kapacitě 10 osob / kurz je nutná rychlá závazná registrace na e-mailové adrese info@jaip.cz. Celodenní občerstvení pro účastníky je zajištěno. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě. 
více ➨