CzechEkoSystem


<< zpět na přehled projektů

Název:

CzechEkoSystém

Program:

OP Podnikání a inovace
Žadatel: Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání o.p.s.
Řešení 5/2012 - 5/2015

Cíl:

Projekt CzechEkoSystem je zaměřen na efektivní rozvoj aktivit žadatelů z prostředí malého a středního podnikání (MSP) při jejich inovačním podnikání, prostřednictvím zvýhodněného poradenství a za systematické účasti Kouče. Žadateli účast v projektu umožní získání praktických zkušeností při komercializaci vlastního produktu, praktické uplatnění podnikatelského plánu a posílení marketingových a manažerských schopností tak, aby se významným způsobem zvýšila schopnost žadatelů překonat počáteční problémy při rozjezdu podnikání a podpořila se tak atraktivita podnikatelského záměru žadatele pro rizikový kapitál (především tzv. seed capital).

 

Služby skauta:

Dle podmínek projektu JAIP vyhledal a oslovil MSP, které mohly být předkladateli žádosti o poskytnutí podpory z projektu CzechEkoSystém. Následně asistoval při zpracování úspěšně hodnocených projektových žádostí. 

 

Databáze koučů CES:

Ing. Michaela Novotná a Ing. Petra Vachová jsou zahrnuty v databázi koučů.

Více na: http://www.projekt-czechekosystem.org/databaze-koucu/

 

Ing. Petra Vachová poskytuje služby kouče společnosti ALIDEA s.r.o..

 


                       
<< zpět na přehled projektů
Úspěšně proběhl 2. ročník Národní konference s tematikou CSR
Již 2. ročník Národní konference s tematikou CSR a Operačního programu Zaměstnanost s názvem „Společně společensky odpovědně“ se uskutečnil dne 7. listopadu 2018 v prostorách Akademie veřejného investování (Pařížská č. 4, Praha 1). Konferenci společně uspořádaly Ministerstvo průmyslu a obchodu, gestor společenské odpovědnosti v ČR, a Ministerstvo práce a sociálních věcí, spolugestor CSR. A JAIP v roli jednoho z řečníků k tématu společenské odpovědnosti firem. 
více ➨
15. listopad 2018 - 16. listopad 2018
ideaSTART 2018
ideaSTART NETRADIČNĚ aneb Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.  Dva jednodenní kurzy se pod hlavičkou vzdělávacího programu IdeaStart a za podpory programu Interreg Danube Transnational Programme uskuteční ve čtvrtek 15.11. a pátek 16.11.2018 (vždy od 9:00 hod.) v zasedací místnosti Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích (Lipová 1789, České Budějovice). Vzhledem k velmi omezené kapacitě 10 osob / kurz je nutná rychlá závazná registrace na e-mailové adrese info@jaip.cz. Celodenní občerstvení pro účastníky je zajištěno. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě. 
více ➨