BIOTECHNOLOGICKÁ KONFERENCE


<< zpět na přehled projektů

Název:

BIOTECHNOLOGICKÁ KONFERENCE

Program:

Dotační program na podporu cestovního ruchu v roce 2013

Číslo projektu:

2013000546

Název výzvy:

Opatření 1 – Rozšíření turistické nabídky v cestovním ruchu
Žadatel: Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání o.p.s.
Trvání: 4/2013 - 11/2013
Web projektu: http://www.gate2biotech.cz/biotechnologicka-konference/

 


Obsah

Zdroj: fotodokumentace JAIP

Biotechnologie jsou pro Českou republiku klíčovým oborem. Jsou spojeny s výzkumem, vývojem a inovacemi, které mají pro udržení dlouhodobé konkurenceschopnosti České republiky zcela zásadní význam.

Realizace mezinárodní BIOTECHNOLOGICKÉ KONFERENCE zacílené na odbornou a specializovanou cílovou skupinu znamená podpoření povědomí o biotechnologických aktivitách v regionu a tím i podpoření aktivit cestovního ruchu.

Cílem je zvýšení atraktivity jihočeského regionu pro české i zahraniční investory.

  


                                                                                 
<< zpět na přehled projektů
Úspěšně proběhl 2. ročník Národní konference s tematikou CSR
Již 2. ročník Národní konference s tematikou CSR a Operačního programu Zaměstnanost s názvem „Společně společensky odpovědně“ se uskutečnil dne 7. listopadu 2018 v prostorách Akademie veřejného investování (Pařížská č. 4, Praha 1). Konferenci společně uspořádaly Ministerstvo průmyslu a obchodu, gestor společenské odpovědnosti v ČR, a Ministerstvo práce a sociálních věcí, spolugestor CSR. A JAIP v roli jednoho z řečníků k tématu společenské odpovědnosti firem. 
více ➨
15. listopad 2018 - 16. listopad 2018
ideaSTART 2018
ideaSTART NETRADIČNĚ aneb Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.  Dva jednodenní kurzy se pod hlavičkou vzdělávacího programu IdeaStart a za podpory programu Interreg Danube Transnational Programme uskuteční ve čtvrtek 15.11. a pátek 16.11.2018 (vždy od 9:00 hod.) v zasedací místnosti Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích (Lipová 1789, České Budějovice). Vzhledem k velmi omezené kapacitě 10 osob / kurz je nutná rychlá závazná registrace na e-mailové adrese info@jaip.cz. Celodenní občerstvení pro účastníky je zajištěno. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě. 
více ➨