FIT DEN s VTP


<< zpět na přehled projektů

Název:

FIT DEN s VTP – s vědou nám bude lépe, aneb pojďme na zdraví a krásu vědecky

Zkrácený název:

FIT DEN s VTP

Program:

Evropská územní spolupráce,  Rakousko - Česká republika 2007 - 2013

Číslo projektu:

ETZ-KPF/SB/13/032

Název programu:

FOND MALÝCH PROJEKTŮ
Jižní Čechy – Horní Rakousko – Dolní Rakousko
Žadatel: Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání o.p.s.
Trvání: 1/2012 – 12/2014
Partneři:

TZ Freistadt

Web projektu: http://gate2fitness.jaip.eu/

Obsah

Formou popularizačně naučných přednášek na téma zdravého životního stylu jsme představili významné vědecké poznatky vybraných jihočeských a hornorakouských firem/institucí, vázaných na činnosti vědeckotechnických parlků.

Výstupy

  • vytvoření strukturovaného přehledu moderních forem aerobního cvičení v čj/nj
  • vytvoření 4 profilů zasídlených/spolupracujících firem  v čj/nj
  • webové stránky Gate2Fitness
  • uspořádání celodenní akce FIT DEN s VTP

Web projektu: http://gate2fitness.jaip.eu/

 

 

<< zpět na přehled projektů
Úspěšně proběhl 2. ročník Národní konference s tematikou CSR
Již 2. ročník Národní konference s tematikou CSR a Operačního programu Zaměstnanost s názvem „Společně společensky odpovědně“ se uskutečnil dne 7. listopadu 2018 v prostorách Akademie veřejného investování (Pařížská č. 4, Praha 1). Konferenci společně uspořádaly Ministerstvo průmyslu a obchodu, gestor společenské odpovědnosti v ČR, a Ministerstvo práce a sociálních věcí, spolugestor CSR. A JAIP v roli jednoho z řečníků k tématu společenské odpovědnosti firem. 
více ➨
15. listopad 2018 - 16. listopad 2018
ideaSTART 2018
ideaSTART NETRADIČNĚ aneb Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.  Dva jednodenní kurzy se pod hlavičkou vzdělávacího programu IdeaStart a za podpory programu Interreg Danube Transnational Programme uskuteční ve čtvrtek 15.11. a pátek 16.11.2018 (vždy od 9:00 hod.) v zasedací místnosti Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích (Lipová 1789, České Budějovice). Vzhledem k velmi omezené kapacitě 10 osob / kurz je nutná rychlá závazná registrace na e-mailové adrese info@jaip.cz. Celodenní občerstvení pro účastníky je zajištěno. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě. 
více ➨