FIT DEN s VTP


<< zpět na přehled projektů

Název:

FIT DEN s VTP – s vědou nám bude lépe, aneb pojďme na zdraví a krásu vědecky

Zkrácený název:

FIT DEN s VTP

Program:

Evropská územní spolupráce,  Rakousko - Česká republika 2007 - 2013

Číslo projektu:

ETZ-KPF/SB/13/032

Název programu:

FOND MALÝCH PROJEKTŮ
Jižní Čechy – Horní Rakousko – Dolní Rakousko
Žadatel: Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání o.p.s.
Trvání: 1/2012 – 12/2014
Partneři:

TZ Freistadt

Web projektu: http://gate2fitness.jaip.eu/

Obsah

Formou popularizačně naučných přednášek na téma zdravého životního stylu jsme představili významné vědecké poznatky vybraných jihočeských a hornorakouských firem/institucí, vázaných na činnosti vědeckotechnických parlků.

Výstupy

  • vytvoření strukturovaného přehledu moderních forem aerobního cvičení v čj/nj
  • vytvoření 4 profilů zasídlených/spolupracujících firem  v čj/nj
  • webové stránky Gate2Fitness
  • uspořádání celodenní akce FIT DEN s VTP

Web projektu: http://gate2fitness.jaip.eu/

 

 

<< zpět na přehled projektů
Byly vyhlášeny Ceny hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost
Dne 8. září 2020 proběhlo vyhlášení druhého ročníku Ceny hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost za rok 2019. Do ocenění se mohly přihlásit firmy, neziskové organizace, mikropodniky i obce realizující v roce 2019 dobrovolné a nadstavbové aktivity s pozitivním dopadem na společnost v ekonomické, sociální a environmentální oblasti. Pod pojmem společenská odpovědnost lze chápat např. stanovení základních hodnot v organizaci, jejich dodržování a šíření; snaha vyjít vstříc zaměstnancům při hledání rovnováhy mezi pracovním a osobním životem; podpora místní komunity; ochrana přírodních zdrojů či životního prostředí. Do ocenění se přihlásilo 30 subjektů v 6 kategoriích. Hodnotitelé a regionální Rada pro hodnocení vybrali dle stanovených kritérií v každé kategorii 3 oceněné. Jelikož se nejednalo prvotně o soutěž, ale také o sdílení pozitivních zkušeností realizovaných v Jihočeských firmách a organizacích, udělila hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská jako poděkování všem zúčastněným Čestné uznání.
více ➨
23. září 2020
seminář „Marketingová komunikace v oblasti VaVaI“
Regionální kontaktní organizace jižní Čechy – ERA si Vás dovoluje pozvat  na praktický seminář „Marketingová komunikace v oblasti VaVaI“, který se bude konat 23. září 2020 od 9:00 do 15:00 hod. v zasedací místnosti JAIP, Na Zlaté stoce 1619 v Českých Budějovicích.  
více ➨