CROWDfunding to mainSTREAM innovation


<< zpět na přehled projektů

Název:

CROWDfunding to mainSTREAM innovation

Zkrácený název:

CrowdStream

Program:

Interreg Danube Transnational Programme

Číslo projektu:

DTP1-1-006-1.1

Žadatel:

Agency for European Integration and Economic Development

Trvání:

30 měsíců (10/2016 – 03/2019)

Partneři:

South Bohemian Agency for Support to Innovative Enterprising, ConPlusUltra Ltd.Poligon – Institute for development of creative industries, Development Agency Zagreb – TPZ Ltd., Union of Bulgarian Black Sea Local Authorities, Innovation and enterpreneurship center Technopolis, University of Belgrade, European Crowdfunding Network, Institute for International Business – Vienna University of Economics and Business, Priority Area 10 of the EUSDR – City of Vienna, Regional Innovation Agency Provence – Alpes – Cote d´Azure, Lapland University of Applied Science, Ministry of Education, Science and Technological Development - SerbiaTechnical University of KosiceStyrian Technical Park 

Web projektu:

Facebook projektu:

www.interreg-danube.eu/approved-projects/crowdstream

https://www.facebook.com/CrowdStream-1839021243036490

Project co-funded by European Union funds (ERDF, IPA, ENI)


Cíl: 

Hlavním cílem projektu je zvýšit efektivitu veřejné/soukromé podpory podnikání spin-off, start-up a sociálních firem za účelem zpřístupnění alternativních zdrojů financování (crowdfunding) a lepšího využití poznatků pro další inovace v Podunají.

CrowdStream umožní poskytovatelům veřejných služeb podporovat spin-off firmy, start-upy a malé a střední podniky, aby vytvářely své pitching kampaně pro crowdfunding. Dále bude propojovat tvůrčí odvětví se spin-off, start-upy a sociálními podniky s cílem vytvořit vysoce kvalitní pitchingové kampaně.

Výsledkem projektu bude zlepšení spolupráce mezi organizacemi podporujícími podnikání a podniky s cílem zaručit kvalitativní přístup k alternativnímu financování (crowdfunding).

Výstupy

K dispozici na webových stránkách projektu (viz níže) nebo u manažerky projektu na emailu pisova@jaip.cz, případně zde. 

Web projektu: www.interreg-danube.eu/approved-projects/crowdstream

 
<< zpět na přehled projektů
Úspěšně proběhl 2. ročník Národní konference s tematikou CSR
Již 2. ročník Národní konference s tematikou CSR a Operačního programu Zaměstnanost s názvem „Společně společensky odpovědně“ se uskutečnil dne 7. listopadu 2018 v prostorách Akademie veřejného investování (Pařížská č. 4, Praha 1). Konferenci společně uspořádaly Ministerstvo průmyslu a obchodu, gestor společenské odpovědnosti v ČR, a Ministerstvo práce a sociálních věcí, spolugestor CSR. A JAIP v roli jednoho z řečníků k tématu společenské odpovědnosti firem. 
více ➨
15. listopad 2018 - 16. listopad 2018
ideaSTART 2018
ideaSTART NETRADIČNĚ aneb Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.  Dva jednodenní kurzy se pod hlavičkou vzdělávacího programu IdeaStart a za podpory programu Interreg Danube Transnational Programme uskuteční ve čtvrtek 15.11. a pátek 16.11.2018 (vždy od 9:00 hod.) v zasedací místnosti Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích (Lipová 1789, České Budějovice). Vzhledem k velmi omezené kapacitě 10 osob / kurz je nutná rychlá závazná registrace na e-mailové adrese info@jaip.cz. Celodenní občerstvení pro účastníky je zajištěno. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě. 
více ➨