ČESKÉ BUDĚJOVICE - MĚSTO VĚDY


<< zpět na přehled projektů

Název:

PREZENTACE ČESKÝCH BUDĚJOVIC JAKO "MĚSTA VĚDY" FORMOU PROPAGACE VÝZNAMNÝCH REGIONÁLNÍCH APLIKOVATELNÝCH VĚDECKÝCH ÚSPĚCHŮ VÝZKUMU A VÝVOJE (VAV) V TUZEMSKU I ZAHRANIČÍ 

Zkrácený název:

ČESKÉ BUDĚJOVICE - MĚSTO VĚDY

Program:

Dotační program na podporu cestovního ruchu v roce 2010
Žadatel: Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání o.p.s.
Trvání: 4/2010 - 11/2010

 


Obsah:

Cílem projektu je zlepšit kvalitu služeb v cestovním ruchu prostřednictvím zkvalitnění prezentace významných regionálních vědeckých výsledků VaV a tím i města Českých Budějovic v tuzemsku i zahraničí.

 

Výstupy:

  • přehled patentových přihlášek
  • marketingově zajímavé ztvárnění vybraných patentů
  • zhotovení propagačních předmětů s inovační tématikou
  • webová sekce
  • medializace, tiskové zprávy, semináře, soutěž mladých designerů

 

Medializace:

 

Projekt "České Budějovice - město vědy" byl nominován Jihočeskou společnosti pro rozvoj lidských zdrojů ve spolupráci s Národním vzdělávacím fondem do soutěže Dobrá rada nad zlato 2010.


                                                                                 
<< zpět na přehled projektů
Úspěšně proběhl 2. ročník Národní konference s tematikou CSR
Již 2. ročník Národní konference s tematikou CSR a Operačního programu Zaměstnanost s názvem „Společně společensky odpovědně“ se uskutečnil dne 7. listopadu 2018 v prostorách Akademie veřejného investování (Pařížská č. 4, Praha 1). Konferenci společně uspořádaly Ministerstvo průmyslu a obchodu, gestor společenské odpovědnosti v ČR, a Ministerstvo práce a sociálních věcí, spolugestor CSR. A JAIP v roli jednoho z řečníků k tématu společenské odpovědnosti firem. 
více ➨
15. listopad 2018 - 16. listopad 2018
ideaSTART 2018
ideaSTART NETRADIČNĚ aneb Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.  Dva jednodenní kurzy se pod hlavičkou vzdělávacího programu IdeaStart a za podpory programu Interreg Danube Transnational Programme uskuteční ve čtvrtek 15.11. a pátek 16.11.2018 (vždy od 9:00 hod.) v zasedací místnosti Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích (Lipová 1789, České Budějovice). Vzhledem k velmi omezené kapacitě 10 osob / kurz je nutná rychlá závazná registrace na e-mailové adrese info@jaip.cz. Celodenní občerstvení pro účastníky je zajištěno. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě. 
více ➨