Pronájem vybavených prostor

Pronájem vybavených laboratoří a kanceláří

Vědeckotechnické parky vznikají za účelem vytváření vhodného prostředí pro podporu podnikání založeného na znalostech a inovacích. Jihočeský vědeckotechnický park - I.etapa poskytuje univerzální kancelářské a laboratorní prostory vybavené nábytkem a přístroji za zvýhodněných podmínek všem zájemcům s dobrým nápadem. K pronájmu jsou rovněž prostory poloprovozního charakteru, kde je možné otestovat si své myšlenky v podmínkách blížících se reálnému provozu.

Dokumenty ke stažení (platnost od 9/2014):

Pronájem zasedací místnosti

JAIP o.p.s. nabízí možnost krátkodobého pronájmu zasedací místnosti s kapacitou 25 míst. K pronájmu zasedací místnosti jsme schopni zajistit catering a další služby dle domluvy.

CENÍK PRONÁJMU 

Zasedací místnost včetně šatny a kuchyňky 500 Kč/hod 2.500 Kč/den
Notebook 400 Kč/den
Dataprojektor 500 Kč/den
HD digitální videokamera 500 Kč/den
Flip-chart + papír + fixy 300 Kč/den

 

V případě zájmu nás kontaktujte zde

 

Úspěšně proběhl 2. ročník Národní konference s tematikou CSR
Již 2. ročník Národní konference s tematikou CSR a Operačního programu Zaměstnanost s názvem „Společně společensky odpovědně“ se uskutečnil dne 7. listopadu 2018 v prostorách Akademie veřejného investování (Pařížská č. 4, Praha 1). Konferenci společně uspořádaly Ministerstvo průmyslu a obchodu, gestor společenské odpovědnosti v ČR, a Ministerstvo práce a sociálních věcí, spolugestor CSR. A JAIP v roli jednoho z řečníků k tématu společenské odpovědnosti firem. 
více ➨
15. listopad 2018 - 16. listopad 2018
ideaSTART 2018
ideaSTART NETRADIČNĚ aneb Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.  Dva jednodenní kurzy se pod hlavičkou vzdělávacího programu IdeaStart a za podpory programu Interreg Danube Transnational Programme uskuteční ve čtvrtek 15.11. a pátek 16.11.2018 (vždy od 9:00 hod.) v zasedací místnosti Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích (Lipová 1789, České Budějovice). Vzhledem k velmi omezené kapacitě 10 osob / kurz je nutná rychlá závazná registrace na e-mailové adrese info@jaip.cz. Celodenní občerstvení pro účastníky je zajištěno. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě. 
více ➨