Informační seminář Horizont 2020 a Horizont Evropa

06. říjen 2020 - 06. říjen 2020

Informační seminář Horizont 2020 a Horizont Evropa

Místo konání: online

Regionální kontaktní organizace jižní Čechy – ERA si Vás dovoluje pozvat na online „Informační seminář Horizont 2020 a Horizont Evropa“, který se bude konat 6.října 2020 od 10:00 do 12:30. Seminář pro jsme pro Vás připravili ve spolupráci s Technologickým centrem AV ČR a Fakultou rybářství a ochrany vod JU.

Seminář se zaměří na:

  • Výzvu Zelené dohody pro Evropu (Green Deal Call) programu H2020 (se zaměřením na environmentální a klimatická témata, agro-food a bioekonomiku)
  • Strukturu a hlavní rysy programu Horizont Evropa
  • Infrastruktury v rámcových programech EU

Na seminář se můžete zaregistrovat na http://geform.tc.cz/InfoSeminar_Horizont2020aH_Evropa_ONLINE< přehled akcí
Byly vyhlášeny Ceny hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost
Dne 8. září 2020 proběhlo vyhlášení druhého ročníku Ceny hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost za rok 2019. Do ocenění se mohly přihlásit firmy, neziskové organizace, mikropodniky i obce realizující v roce 2019 dobrovolné a nadstavbové aktivity s pozitivním dopadem na společnost v ekonomické, sociální a environmentální oblasti. Pod pojmem společenská odpovědnost lze chápat např. stanovení základních hodnot v organizaci, jejich dodržování a šíření; snaha vyjít vstříc zaměstnancům při hledání rovnováhy mezi pracovním a osobním životem; podpora místní komunity; ochrana přírodních zdrojů či životního prostředí. Do ocenění se přihlásilo 30 subjektů v 6 kategoriích. Hodnotitelé a regionální Rada pro hodnocení vybrali dle stanovených kritérií v každé kategorii 3 oceněné. Jelikož se nejednalo prvotně o soutěž, ale také o sdílení pozitivních zkušeností realizovaných v Jihočeských firmách a organizacích, udělila hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská jako poděkování všem zúčastněným Čestné uznání.
více ➨
23. září 2020
seminář „Marketingová komunikace v oblasti VaVaI“
Regionální kontaktní organizace jižní Čechy – ERA si Vás dovoluje pozvat  na praktický seminář „Marketingová komunikace v oblasti VaVaI“, který se bude konat 23. září 2020 od 9:00 do 15:00 hod. v zasedací místnosti JAIP, Na Zlaté stoce 1619 v Českých Budějovicích.  
více ➨