Efektivní ochrana průmyslového vlastnictví v ČR i zahraničí

24. červen 2019

Efektivní ochrana průmyslového vlastnictví v ČR i zahraničí

Místo konání: České Budějovice

V květnu a červnu se uskuteční v Hradci Králové, Brně, Praze a Českých Budějovicích cyklus regionálních seminářů o efektivní ochraně průmyslového vlastnictví v Česku i zahraničí. Semináře proběhnou za spolupráce ministerstva průmyslu a obchodu, Asociace malých a středních podniků a živnostníků, Úřadu průmyslového vlastnictví a České spořitelny.

Těšit se můžete na příspěvky představitelů Úřadu průmyslového vlastnictví, Technologické agentury ČR, ale také regionálních firem, které se s Vámi podělí o své praktické zkušenosti s ochranou svého know-how. Na seminářích se mj. dozvíte potřebné informace o právním rámci ochrany průmyslového vlastnictví v Česku a zahraničí, financování inovací z programů TA ČR, podpoře exportu a růstu firem s využitím práv průmyslového vlastnictví, roli a službách ÚPV, patentových databázích a rešerších a v neposlední řadě o praktických výhodách patentování v každodenním životě firem z Vašeho regionu.

Seminář v Českých Budějovicích: 24. června 2019, 10:00 – 13:30; Místo: Magistrát města České Budějovice, nám. Přemysla Otakara II. č. 1/1, 370 92 České Budějovice

Pozvánku na cyklus regionálních seminářů naleznete ZDE.< přehled akcí