Začala start-upová soutěž Connect Visions to Solutions

Začala start-upová soutěž Connect Visions to Solutions

Ke dni 1. 8. 2017 začal druhý ročník start-upové soutěže Connect Visions to Solutions. Soutěž pořádá Česko-německá obchodní a průmyslová komora ve spolupráci s šesti mezinárodními firmami a zaměřuje se na projekty inteligentní infrastruktury.

Cílem soutěže je start-upům otevřít dveře do globálních firem a zprostředkovat možnou spolupráci při hledání nových nápadů a obchodních modelů. S Česko-německou obchodní a průmyslovou komorou se na soutěži podílí firmy jako Bosch, E.on, PRE, Siemens, Škoda Auto a T-Mobile. Soutěž se zaměřuje především na projekty z oblasti konektivity, smart mobility, energetického managementu, smart city, big data nebo IoT.

Výherce získá cenu v hodnotě 4000 eur a na všechny finalisty čeká dvoudenní business mentoring.

Přihlášky je možné podávat do 30. září 2017, výsledky budou vyhlášeny 23. listopadu 2017.

Více informací zde.

Zdroj: vedavyzkum.cz< přehled aktualit
Byly vyhlášeny Ceny hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost
Dne 8. září 2020 proběhlo vyhlášení druhého ročníku Ceny hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost za rok 2019. Do ocenění se mohly přihlásit firmy, neziskové organizace, mikropodniky i obce realizující v roce 2019 dobrovolné a nadstavbové aktivity s pozitivním dopadem na společnost v ekonomické, sociální a environmentální oblasti. Pod pojmem společenská odpovědnost lze chápat např. stanovení základních hodnot v organizaci, jejich dodržování a šíření; snaha vyjít vstříc zaměstnancům při hledání rovnováhy mezi pracovním a osobním životem; podpora místní komunity; ochrana přírodních zdrojů či životního prostředí. Do ocenění se přihlásilo 30 subjektů v 6 kategoriích. Hodnotitelé a regionální Rada pro hodnocení vybrali dle stanovených kritérií v každé kategorii 3 oceněné. Jelikož se nejednalo prvotně o soutěž, ale také o sdílení pozitivních zkušeností realizovaných v Jihočeských firmách a organizacích, udělila hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská jako poděkování všem zúčastněným Čestné uznání.
více ➨
23. září 2020
seminář „Marketingová komunikace v oblasti VaVaI“
Regionální kontaktní organizace jižní Čechy – ERA si Vás dovoluje pozvat  na praktický seminář „Marketingová komunikace v oblasti VaVaI“, který se bude konat 23. září 2020 od 9:00 do 15:00 hod. v zasedací místnosti JAIP, Na Zlaté stoce 1619 v Českých Budějovicích.  
více ➨