Začala start-upová soutěž Connect Visions to Solutions

Začala start-upová soutěž Connect Visions to Solutions

Ke dni 1. 8. 2017 začal druhý ročník start-upové soutěže Connect Visions to Solutions. Soutěž pořádá Česko-německá obchodní a průmyslová komora ve spolupráci s šesti mezinárodními firmami a zaměřuje se na projekty inteligentní infrastruktury.

Cílem soutěže je start-upům otevřít dveře do globálních firem a zprostředkovat možnou spolupráci při hledání nových nápadů a obchodních modelů. S Česko-německou obchodní a průmyslovou komorou se na soutěži podílí firmy jako Bosch, E.on, PRE, Siemens, Škoda Auto a T-Mobile. Soutěž se zaměřuje především na projekty z oblasti konektivity, smart mobility, energetického managementu, smart city, big data nebo IoT.

Výherce získá cenu v hodnotě 4000 eur a na všechny finalisty čeká dvoudenní business mentoring.

Přihlášky je možné podávat do 30. září 2017, výsledky budou vyhlášeny 23. listopadu 2017.

Více informací zde.

Zdroj: vedavyzkum.cz< přehled aktualit
Úspěšně proběhl 2. ročník Národní konference s tematikou CSR
Již 2. ročník Národní konference s tematikou CSR a Operačního programu Zaměstnanost s názvem „Společně společensky odpovědně“ se uskutečnil dne 7. listopadu 2018 v prostorách Akademie veřejného investování (Pařížská č. 4, Praha 1). Konferenci společně uspořádaly Ministerstvo průmyslu a obchodu, gestor společenské odpovědnosti v ČR, a Ministerstvo práce a sociálních věcí, spolugestor CSR. A JAIP v roli jednoho z řečníků k tématu společenské odpovědnosti firem. 
více ➨
15. listopad 2018 - 16. listopad 2018
ideaSTART 2018
ideaSTART NETRADIČNĚ aneb Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.  Dva jednodenní kurzy se pod hlavičkou vzdělávacího programu IdeaStart a za podpory programu Interreg Danube Transnational Programme uskuteční ve čtvrtek 15.11. a pátek 16.11.2018 (vždy od 9:00 hod.) v zasedací místnosti Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích (Lipová 1789, České Budějovice). Vzhledem k velmi omezené kapacitě 10 osob / kurz je nutná rychlá závazná registrace na e-mailové adrese info@jaip.cz. Celodenní občerstvení pro účastníky je zajištěno. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě. 
více ➨