Udržitelnost jako byznysová příležitost

02. prosinec 2021

Udržitelnost jako byznysová příležitost

Srdečně Vás zveme na akci s názvem Udržitelnost jako byznysová příležitost, která se uskuteční ve čtvrtek 2. 12. 2021 od 9:00 do 12 hodin ve velké zasedací místnosti v sídle Jihočeské hospodářské komory (Husova 9, České Budějovice).

Pokud chcete nahlédnout do světa, ve kterém sociálně a environmentálně zodpovědný přístup souzní s prosperitou firmy, PŘIJĎTE.

Uslyšíte tři příběhy organizací, které si řekly, že zodpovědné podnikání chtějí mít jako základ svého byznysu.

Hosté, kteří se s Vámi podělí o své příběhy a zkušenosti:

  • DANA KALISTOVÁ (KABINET CB) vám poví, jaké to je rozjíždět v jižních Čechách nábytkovou banku a pomáhat tak vybavovat domácnosti nebo kanceláře potřebným. A jak s tímto byznysem souvisí reuse centrum, které dává starému nábytku nový život.
  • CYRIL KLEPEK (CYRKL) posdílí své zkušenosti o tom, co znamená budovat globální odpadové tržiště, které propojuje producenty odpadu s těmi, co ho mohou využít. Jaké to je expandovat do světa,rozvíjet se v legislativně velmi proměnlivém prostředí a propojovat téma odpadu a digitálních technologií.
  • JAN JUNEK (CAFÉ DATEL) rozjel prakticky od nuly se svou ženou Zuzanou v centru Českých Budějovic kavárnu, ve které legálně zaměstnává lidi a nekrátí daně. Jejich hodnoty jsou transparentnost, spolehlivost, udržitelnost a demokracie. Ptáte se, co je na tom? Že něco podobného je ve vašem oboru normální? Gastro je v tomhle ale černá ovce...

Akcí vás provede Roman Hřebecký, designér a zakladatel studia Pábení.cz.

Neváhejte a registrujte se ještě dnes! Účast na akci je ZDARMA.

Pozvánka na akci ke stažení ZDE (.pdf)

Budeme rádi, pokud přijmete naše pozvání. V případě jakýchkoliv dotazů jsme vám k dispozici na emailu vachova@jaip.cz  nebo na 608 572 258. Registrace je též možná přes odkaz https://forms.gle/iFHj9RRDQDCPCazk8

Těšíme se na Vás!< přehled aktualit