Týden vzdělávání dospělých v Jihočeském kraji

15. listopad 2021 - 21. listopad 2021

Týden vzdělávání dospělých v Jihočeském kraji

Využijte nabídky na vzdělávání zcela zdarma pro vás i vaše blízké, kamarády, kolegy apod. Chcete se učit a vzdělávat i v dospělosti a zvýšit si svoje kompetence? Připojte se. A máte kolem sebe lidi, kteří by také chtěli bezplatně využít tuto možnost, předejte jim také tuto informace. Účastnit se vzdělávání může opravdu každý, není žádné omezení (ani věk, vzdělání, pohlaví...prostě kdokoli, kdo chce) stačí si říct, co by vás bavilo.

Program naleznete na www.tydenvzdelavani.cz/program.

Jihočeská společnost pro rozvoj lidských zdrojů (JSRLZ) ve spolupráci s Jihočeskou univerzitou je zapojena již řadu let do celorepublikové iniciativy Týden vzdělávání dospělých. V Jihočeské kraji ji realizují již 5 let a o akce je velký zájem, a to nejen proto, že se jedná o bezplatné vzdělávání.

Tato tradičně pořádaná akce představí široké veřejnosti zajímavou a různorodou škálu vzdělávacích aktivit v různých formátech a podobách, jako jsou např. workshopy, semináře, kurzy, kulaté stoly, dny otevřených dveří a mnoho dalších, a to jak v online, tak v off-line podobě. Hlavním důvodem pořádání této akce je především zpřístupnit vzdělávání pro všechny a ukázat pestrost nabídky v jihočeském kraji, proto jsou propagované akce pro všechny ZDARMA nebo za symbolický poplatek.

Týden vzdělávání dospělých v Jihočeském kraji začíná již od 15. 11. a trvá do 21. 11. 2021 + jsme přidali i akce, které probíhají v týdnu po.< přehled aktualit