Setkání českých výrobců s německými nákupčími

Setkání českých výrobců s německými nákupčími

Zahraniční kancelář CzechTrade v Düsseldorfu pořádá již pátý ročník dodavatelského fóra Sourcing Day Tschechien - setkání českých výrobců s německými nákupčími, který se uskuteční 21. 5. 2015 v Plzni.

Čeští zájemci budou mít příležitost hovořit individuálně s německými nákupčími o konkrétních kooperačních nabídkách. Součástí akce je i dopolední hodinový seminář: „Jak navázat úspěšnou a dlouhodobou spolupráci s německými firmami? Tipy a rady od nákupčích významných německých firem". Akce rovněž poskytne prostor pro individuální konzultace s vedoucím německého zastoupení CzechTrade v Düsseldorfu a s exportními konzultanty CzechTrade v oboru strojírenství.

V případě zájmu je nutné vyplnit dotazník, na jehož základě budou nákupčí vybírat účastníky této události. Uzávěrka přihlášek je 7. dubna 2015.

Další informace naleznete na http://www.czechtrade.cz/kalendar-akci/akce-sourcing-day-tschechien-setkani-ceskych-vyrobcu-s-2/< přehled aktualit
Úspěšně proběhl 2. ročník Národní konference s tematikou CSR
Již 2. ročník Národní konference s tematikou CSR a Operačního programu Zaměstnanost s názvem „Společně společensky odpovědně“ se uskutečnil dne 7. listopadu 2018 v prostorách Akademie veřejného investování (Pařížská č. 4, Praha 1). Konferenci společně uspořádaly Ministerstvo průmyslu a obchodu, gestor společenské odpovědnosti v ČR, a Ministerstvo práce a sociálních věcí, spolugestor CSR. A JAIP v roli jednoho z řečníků k tématu společenské odpovědnosti firem. 
více ➨
15. listopad 2018 - 16. listopad 2018
ideaSTART 2018
ideaSTART NETRADIČNĚ aneb Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.  Dva jednodenní kurzy se pod hlavičkou vzdělávacího programu IdeaStart a za podpory programu Interreg Danube Transnational Programme uskuteční ve čtvrtek 15.11. a pátek 16.11.2018 (vždy od 9:00 hod.) v zasedací místnosti Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích (Lipová 1789, České Budějovice). Vzhledem k velmi omezené kapacitě 10 osob / kurz je nutná rychlá závazná registrace na e-mailové adrese info@jaip.cz. Celodenní občerstvení pro účastníky je zajištěno. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě. 
více ➨