seminář ROVNÉ PŘÍLEŽITOSTI A SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST JAKO TREND A NUTNOST OTEVŘENÉ VEŘEJNÉ SPRÁVY

20. říjen 2022 - 15. listopad 2022

seminář ROVNÉ PŘÍLEŽITOSTI A SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST JAKO TREND A NUTNOST OTEVŘENÉ VEŘEJNÉ SPRÁVY

Zveme zástupce samospráv na seminář ROVNÉ PŘÍLEŽITOSTI A SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST JAKO TREND A NUTNOST OTEVŘENÉ VEŘEJNÉ SPRÁVY.

Zajímají Vás trendy v oblasti společenské odpovědnosti? Máte ve Vaší organizaci nastavenou transparentní a otevřenou personální politiku? Máte dobře zprocesován způsob komunikace, hodnocení, motivace?

Chtěli byste vědět, jak k rovným příležitostem přistupují v jiných obcích a institucích? Přijďte si poslechnout zkušenou lektorku Kateřinu Kaňokovou, která Vám může poradit a správně Vás nasměrovat!

Odborné semináře se budou konat  v Českých Budějovicích 20. října 2022 od 9 h15. listopadu 2022 od 10 h v Brně. Více informací naleznete v přiložené pozvánce. 

Po skončení oficiálního programu je možné využít individuální konzultace s lektorkou.

Registrace na akci je možná na e-mail stojdlova@jaip.cz.

Pozvánka na seminář zde. 

---

Síťovací semíře se konájí s cílem projektu CSR-NET je prostřednictvím udržitelné sítě, vzniklé z přeshraničního partnerství, zlepšit osvětu a zapojení organizací veřejné správy do realizace společensko-odpovědných principů (CSR).

Hlavní důraz je kladen na praktickou využitelnost a přenos konkrétních příkladů dobré praxe ve 4 hlavních pilířích CSR (ekonomický, sociální, environmentální a regionální), které se již osvědčily ve veřejné správě v česko-rakouském příhraničí. Více informací naleznete na https://csr-net.eu/< přehled aktualit