Šachová hra jako součást kvalitního vzdělání nejen pro děti, ale i pro dospělé a seniory!

16. říjen 2017

Šachová hra jako součást kvalitního vzdělání nejen pro děti, ale i pro dospělé a seniory!

Vstup zdarma

Termín: 16.10.2017
Místo: zasedací místnost JAIP, Na Zlaté stoce 1619, 370 05 České Budějovice

Šachy mají daleko větší rozměr, než jen sportovní. Jsou součástí kvalitního vzdělání a všeobecného rozvoje člověka, pozitivně ovlivňují intelektuální schopnosti, technické dovednosti i charakterové vlastnosti jednotlivce. Cílem akce je ukázat široké veřejnosti, že se každý může naučit hrát šachy i v pozdějším věku a postupně se v nich zdokonalovat pomocí výukového internetového portálu a internetových serverů.
Čas konání: 16:00 -17:00
Pořádá: JAIP ve spolupráci s Šachovou univerzitou QCC v Českých Budějovicích< přehled aktualit
Úspěšně proběhl 2. ročník Národní konference s tematikou CSR
Již 2. ročník Národní konference s tematikou CSR a Operačního programu Zaměstnanost s názvem „Společně společensky odpovědně“ se uskutečnil dne 7. listopadu 2018 v prostorách Akademie veřejného investování (Pařížská č. 4, Praha 1). Konferenci společně uspořádaly Ministerstvo průmyslu a obchodu, gestor společenské odpovědnosti v ČR, a Ministerstvo práce a sociálních věcí, spolugestor CSR. A JAIP v roli jednoho z řečníků k tématu společenské odpovědnosti firem. 
více ➨
15. listopad 2018 - 16. listopad 2018
ideaSTART 2018
ideaSTART NETRADIČNĚ aneb Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.  Dva jednodenní kurzy se pod hlavičkou vzdělávacího programu IdeaStart a za podpory programu Interreg Danube Transnational Programme uskuteční ve čtvrtek 15.11. a pátek 16.11.2018 (vždy od 9:00 hod.) v zasedací místnosti Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích (Lipová 1789, České Budějovice). Vzhledem k velmi omezené kapacitě 10 osob / kurz je nutná rychlá závazná registrace na e-mailové adrese info@jaip.cz. Celodenní občerstvení pro účastníky je zajištěno. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě. 
více ➨