Projekt Stáže pro mladé 2 pokračuje!

Projekt Stáže pro mladé 2 pokračuje!

Rádi bychom Vás informovali o oficiálním prodloužení projektu Stáže pro mladé 2, a to až do konce listopadu 2015, který realizuje Fond dalšího vzdělávání, a do kterého se aktivně zapojila také Jihočeská společnost pro rozvoj lidských zdrojů, o. p. s. a Jihočeská hospodářská komora.

Projekt je určen všem studentům nynějšího předposledního ročníku prezenčního studia středních, vyšších odborných a vysokých škol, kteří tak mají příležitost nastoupit na svou stáž během těchto letních prázdnin. Doporučujeme studentům využít této příležitosti a zapojit se do projektu, díky kterému získáte opravdové pracovní zkušenosti.

Více informací naleznete na http://www.stazepromlade.cz/< přehled aktualit
Úspěšně proběhl 2. ročník Národní konference s tematikou CSR
Již 2. ročník Národní konference s tematikou CSR a Operačního programu Zaměstnanost s názvem „Společně společensky odpovědně“ se uskutečnil dne 7. listopadu 2018 v prostorách Akademie veřejného investování (Pařížská č. 4, Praha 1). Konferenci společně uspořádaly Ministerstvo průmyslu a obchodu, gestor společenské odpovědnosti v ČR, a Ministerstvo práce a sociálních věcí, spolugestor CSR. A JAIP v roli jednoho z řečníků k tématu společenské odpovědnosti firem. 
více ➨
15. listopad 2018 - 16. listopad 2018
ideaSTART 2018
ideaSTART NETRADIČNĚ aneb Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.  Dva jednodenní kurzy se pod hlavičkou vzdělávacího programu IdeaStart a za podpory programu Interreg Danube Transnational Programme uskuteční ve čtvrtek 15.11. a pátek 16.11.2018 (vždy od 9:00 hod.) v zasedací místnosti Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích (Lipová 1789, České Budějovice). Vzhledem k velmi omezené kapacitě 10 osob / kurz je nutná rychlá závazná registrace na e-mailové adrese info@jaip.cz. Celodenní občerstvení pro účastníky je zajištěno. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě. 
více ➨