Projekt Stáže pro mladé 2 pokračuje!

Projekt Stáže pro mladé 2 pokračuje!

Rádi bychom Vás informovali o oficiálním prodloužení projektu Stáže pro mladé 2, a to až do konce listopadu 2015, který realizuje Fond dalšího vzdělávání, a do kterého se aktivně zapojila také Jihočeská společnost pro rozvoj lidských zdrojů, o. p. s. a Jihočeská hospodářská komora.

Projekt je určen všem studentům nynějšího předposledního ročníku prezenčního studia středních, vyšších odborných a vysokých škol, kteří tak mají příležitost nastoupit na svou stáž během těchto letních prázdnin. Doporučujeme studentům využít této příležitosti a zapojit se do projektu, díky kterému získáte opravdové pracovní zkušenosti.

Více informací naleznete na http://www.stazepromlade.cz/< přehled aktualit
Byly vyhlášeny Ceny hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost
Dne 8. září 2020 proběhlo vyhlášení druhého ročníku Ceny hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost za rok 2019. Do ocenění se mohly přihlásit firmy, neziskové organizace, mikropodniky i obce realizující v roce 2019 dobrovolné a nadstavbové aktivity s pozitivním dopadem na společnost v ekonomické, sociální a environmentální oblasti. Pod pojmem společenská odpovědnost lze chápat např. stanovení základních hodnot v organizaci, jejich dodržování a šíření; snaha vyjít vstříc zaměstnancům při hledání rovnováhy mezi pracovním a osobním životem; podpora místní komunity; ochrana přírodních zdrojů či životního prostředí. Do ocenění se přihlásilo 30 subjektů v 6 kategoriích. Hodnotitelé a regionální Rada pro hodnocení vybrali dle stanovených kritérií v každé kategorii 3 oceněné. Jelikož se nejednalo prvotně o soutěž, ale také o sdílení pozitivních zkušeností realizovaných v Jihočeských firmách a organizacích, udělila hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská jako poděkování všem zúčastněným Čestné uznání.
více ➨
23. září 2020
seminář „Marketingová komunikace v oblasti VaVaI“
Regionální kontaktní organizace jižní Čechy – ERA si Vás dovoluje pozvat  na praktický seminář „Marketingová komunikace v oblasti VaVaI“, který se bude konat 23. září 2020 od 9:00 do 15:00 hod. v zasedací místnosti JAIP, Na Zlaté stoce 1619 v Českých Budějovicích.  
více ➨