Praktická letní škola projektů ve vědě a výzkumu

13. srpen 2019 - 15. srpen 2019

Praktická letní škola projektů ve vědě a výzkumu

Během desátého ročníku naší letní školy si se zkušenými odborníky vyzkoušíte, co vše obnáší příprava a realizace vědecko-výzkumných projektů financovaných z veřejných zdrojů. Kromě projektového a finančního řízení se také naučíte, jak dobře komunikovat a prezentovat  ve vědě. A to vše vždy ve spojení výkladu a praktických úloh.

Úterý 13. 8. 2019
Projektové minimum pro vědce – základy projektového řízení

Středa 14. 8. 2019
Prodat sám sebe aneb 3P dobré prezentace

Čtvrtek 15. 8. 2019
Projektové minimum pro vědce – finance v projektech

Více na http://www.rko-era.cz< přehled aktualit
Byly vyhlášeny Ceny hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost
Dne 8. září 2020 proběhlo vyhlášení druhého ročníku Ceny hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost za rok 2019. Do ocenění se mohly přihlásit firmy, neziskové organizace, mikropodniky i obce realizující v roce 2019 dobrovolné a nadstavbové aktivity s pozitivním dopadem na společnost v ekonomické, sociální a environmentální oblasti. Pod pojmem společenská odpovědnost lze chápat např. stanovení základních hodnot v organizaci, jejich dodržování a šíření; snaha vyjít vstříc zaměstnancům při hledání rovnováhy mezi pracovním a osobním životem; podpora místní komunity; ochrana přírodních zdrojů či životního prostředí. Do ocenění se přihlásilo 30 subjektů v 6 kategoriích. Hodnotitelé a regionální Rada pro hodnocení vybrali dle stanovených kritérií v každé kategorii 3 oceněné. Jelikož se nejednalo prvotně o soutěž, ale také o sdílení pozitivních zkušeností realizovaných v Jihočeských firmách a organizacích, udělila hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská jako poděkování všem zúčastněným Čestné uznání.
více ➨
23. září 2020
seminář „Marketingová komunikace v oblasti VaVaI“
Regionální kontaktní organizace jižní Čechy – ERA si Vás dovoluje pozvat  na praktický seminář „Marketingová komunikace v oblasti VaVaI“, který se bude konat 23. září 2020 od 9:00 do 15:00 hod. v zasedací místnosti JAIP, Na Zlaté stoce 1619 v Českých Budějovicích.  
více ➨