Na počátku je podnikatelský nápad (z cyklu Od nápadu k realizaci)

20. duben 2022

Na počátku je podnikatelský nápad (z cyklu Od nápadu k realizaci)

Co všechno mě potká na cestě k realizaci podnikatelského nápadu. Na co musí být začínající podnikatel připravený, co nepodcenit a co naopak nepřecenit. Čím se musím zabývat, aby můj podnikatelský nápad došel realizace, našel zákazníky a ještě mi vydělal peníze?

Program

  • Osobní připravenost stát se podnikatelem
  • Ověření si životaschopnosti nápadu
  • Podnikatelský plán
  • Zhodnocení všech proměnných (sales, marketing, cenotvorba, lidské zdroje…)
  •  Příprava na růst
  • Nejčastější chyby začínajících podnikatelů

Lektor

Ing. Kamila Brandejsová, MBA

Mám více jak 20 let zkušeností z oblasti marketingu, obchodu, projektového a krizového řízení. Dokážu rychle najít příležitosti, které si často ani nedokážete představit, a využít jich pro růst vašeho podnikání.

Nepracuju v teoretické rovině, zaměřuji se na konkrétní byznys a firmu. Rychle pochopím podstatu vašeho podnikání, najdu vaše konkurenční výhody, vcítím se do vašich zákazníků. Vytvářím plán a dělám poradenství na míru.
Využívám širokou síť kontaktů profesionálů v oblastech potřebných k úspěšnému podnikání.
Ve své praxi jsem si prošla manažerskými pozicemi v nadnárodních reklamních agenturách a telekomunikacích. Mám zkušenosti s bankovními projekty, krizovým řízením ve strojírenské výrobě i gastro provozech. Ať už jako zaměstnanec či živnostník. Své zkušenosti a pohled na podnikání využívám jako mentor a expert pro startupy i neziskové organizace v akceleračních programech. Realizovala jsem již několik významných rebrandingů (např. Telefónica O2, Moneta Money Bank).
 


< přehled aktualit