Jihočeská univerzita uspořádala druhý ročník Vědy pro každého v Géčku

Jihočeská univerzita uspořádala druhý ročník Vědy pro každého v Géčku

Cílem bylo návštěvníky nejen pobavit, ale i něčemu přiučit. Účastníci si vyzkoušeli fyzikální a chemické pokusy, naučili se první pomoc, prošli si naučnou stezku nebo skládali origami. Celodenní akce probíhala v Nákupním centru Géčko v Českých Budějovicích.

Věda pro každého v Géčku představuje jednu z aktivit projektu scienceZOOM, který je zaměřený na popularizaci vědy, výzkumu a vývoje na Jihočeské univerzitě.

Zdroj: http://www.sciencezoom.cz/novinky/jihoceska-univerzita-usporadala-druhy-rocnik-vedy-pro-kazdeho-v-gecku< přehled aktualit
Úspěšně proběhl 2. ročník Národní konference s tematikou CSR
Již 2. ročník Národní konference s tematikou CSR a Operačního programu Zaměstnanost s názvem „Společně společensky odpovědně“ se uskutečnil dne 7. listopadu 2018 v prostorách Akademie veřejného investování (Pařížská č. 4, Praha 1). Konferenci společně uspořádaly Ministerstvo průmyslu a obchodu, gestor společenské odpovědnosti v ČR, a Ministerstvo práce a sociálních věcí, spolugestor CSR. A JAIP v roli jednoho z řečníků k tématu společenské odpovědnosti firem. 
více ➨
15. listopad 2018 - 16. listopad 2018
ideaSTART 2018
ideaSTART NETRADIČNĚ aneb Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.  Dva jednodenní kurzy se pod hlavičkou vzdělávacího programu IdeaStart a za podpory programu Interreg Danube Transnational Programme uskuteční ve čtvrtek 15.11. a pátek 16.11.2018 (vždy od 9:00 hod.) v zasedací místnosti Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích (Lipová 1789, České Budějovice). Vzhledem k velmi omezené kapacitě 10 osob / kurz je nutná rychlá závazná registrace na e-mailové adrese info@jaip.cz. Celodenní občerstvení pro účastníky je zajištěno. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě. 
více ➨