Evropský program nabídne granty na tvorbu aplikací

Evropský program nabídne granty na tvorbu aplikací

Máte nápad na aplikaci a hledáte financování? Chybí vám technické zázemí a zkušenosti v oblasti vedení svého vlastního podniku? Přihlaste se do programu EuropeanPioneers, získejte dotace ve výši až 250 tisíc euro a využijte rady nejlepších odborníků v oblasti tvorby startupů.

EuropeanPioneers je evropský podnikatelský akcelerátor, kterého mohou využít malé a střední podniky a startupy. Firma však může být založena až po obdržení rozhodnutí o udělení grantu. Na získání grantu ve výši 50 až 250 tisíc euro má šanci 13 nejlepších projektů.

Kromě finanční podpory získají účastníci bezplatný přístup k moderním technologiím FIWARE, které umožní vytváření vlastní aplikace. Současně získají technickou podporu, řadu užitečných finančních, podnikatelských a marketingových rad a budou se moci zúčastnit mnoha zajímavých workshopů a seminářů.

Přihlášky  lze podávat od 30. března do 22. června 2015.

Nejlepší z předložených projektů postoupí do finále, a jejich autoři budou prezentovat svůj podnikatelský nápad před nezávislou porotou. Prezentace se bude konat v Berlíně, v sídle vedení mezinárodního konsorcia, které je organizátorem programu. Granty budou uděleny třinácti nejzajímavějším nápadům.

Více informací o programu naleznete nahttp://www.businessinfo.cz/cs/clanky/jak-ziskat-grant-na-vytvoreni-aplikace-61943.html?ctnew=pub&utm_source=mailing&utm_medium=email&utm_content=mailing_2015_03_03&utm_campaign=newsletter_pravidelny< přehled aktualit
Byly vyhlášeny Ceny hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost
Dne 8. září 2020 proběhlo vyhlášení druhého ročníku Ceny hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost za rok 2019. Do ocenění se mohly přihlásit firmy, neziskové organizace, mikropodniky i obce realizující v roce 2019 dobrovolné a nadstavbové aktivity s pozitivním dopadem na společnost v ekonomické, sociální a environmentální oblasti. Pod pojmem společenská odpovědnost lze chápat např. stanovení základních hodnot v organizaci, jejich dodržování a šíření; snaha vyjít vstříc zaměstnancům při hledání rovnováhy mezi pracovním a osobním životem; podpora místní komunity; ochrana přírodních zdrojů či životního prostředí. Do ocenění se přihlásilo 30 subjektů v 6 kategoriích. Hodnotitelé a regionální Rada pro hodnocení vybrali dle stanovených kritérií v každé kategorii 3 oceněné. Jelikož se nejednalo prvotně o soutěž, ale také o sdílení pozitivních zkušeností realizovaných v Jihočeských firmách a organizacích, udělila hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská jako poděkování všem zúčastněným Čestné uznání.
více ➨
23. září 2020
seminář „Marketingová komunikace v oblasti VaVaI“
Regionální kontaktní organizace jižní Čechy – ERA si Vás dovoluje pozvat  na praktický seminář „Marketingová komunikace v oblasti VaVaI“, který se bude konat 23. září 2020 od 9:00 do 15:00 hod. v zasedací místnosti JAIP, Na Zlaté stoce 1619 v Českých Budějovicích.  
více ➨