Evropský program nabídne granty na tvorbu aplikací

Evropský program nabídne granty na tvorbu aplikací

Máte nápad na aplikaci a hledáte financování? Chybí vám technické zázemí a zkušenosti v oblasti vedení svého vlastního podniku? Přihlaste se do programu EuropeanPioneers, získejte dotace ve výši až 250 tisíc euro a využijte rady nejlepších odborníků v oblasti tvorby startupů.

EuropeanPioneers je evropský podnikatelský akcelerátor, kterého mohou využít malé a střední podniky a startupy. Firma však může být založena až po obdržení rozhodnutí o udělení grantu. Na získání grantu ve výši 50 až 250 tisíc euro má šanci 13 nejlepších projektů.

Kromě finanční podpory získají účastníci bezplatný přístup k moderním technologiím FIWARE, které umožní vytváření vlastní aplikace. Současně získají technickou podporu, řadu užitečných finančních, podnikatelských a marketingových rad a budou se moci zúčastnit mnoha zajímavých workshopů a seminářů.

Přihlášky  lze podávat od 30. března do 22. června 2015.

Nejlepší z předložených projektů postoupí do finále, a jejich autoři budou prezentovat svůj podnikatelský nápad před nezávislou porotou. Prezentace se bude konat v Berlíně, v sídle vedení mezinárodního konsorcia, které je organizátorem programu. Granty budou uděleny třinácti nejzajímavějším nápadům.

Více informací o programu naleznete nahttp://www.businessinfo.cz/cs/clanky/jak-ziskat-grant-na-vytvoreni-aplikace-61943.html?ctnew=pub&utm_source=mailing&utm_medium=email&utm_content=mailing_2015_03_03&utm_campaign=newsletter_pravidelny< přehled aktualit