Evropský program nabídne granty na tvorbu aplikací

Evropský program nabídne granty na tvorbu aplikací

Máte nápad na aplikaci a hledáte financování? Chybí vám technické zázemí a zkušenosti v oblasti vedení svého vlastního podniku? Přihlaste se do programu EuropeanPioneers, získejte dotace ve výši až 250 tisíc euro a využijte rady nejlepších odborníků v oblasti tvorby startupů.

EuropeanPioneers je evropský podnikatelský akcelerátor, kterého mohou využít malé a střední podniky a startupy. Firma však může být založena až po obdržení rozhodnutí o udělení grantu. Na získání grantu ve výši 50 až 250 tisíc euro má šanci 13 nejlepších projektů.

Kromě finanční podpory získají účastníci bezplatný přístup k moderním technologiím FIWARE, které umožní vytváření vlastní aplikace. Současně získají technickou podporu, řadu užitečných finančních, podnikatelských a marketingových rad a budou se moci zúčastnit mnoha zajímavých workshopů a seminářů.

Přihlášky  lze podávat od 30. března do 22. června 2015.

Nejlepší z předložených projektů postoupí do finále, a jejich autoři budou prezentovat svůj podnikatelský nápad před nezávislou porotou. Prezentace se bude konat v Berlíně, v sídle vedení mezinárodního konsorcia, které je organizátorem programu. Granty budou uděleny třinácti nejzajímavějším nápadům.

Více informací o programu naleznete nahttp://www.businessinfo.cz/cs/clanky/jak-ziskat-grant-na-vytvoreni-aplikace-61943.html?ctnew=pub&utm_source=mailing&utm_medium=email&utm_content=mailing_2015_03_03&utm_campaign=newsletter_pravidelny< přehled aktualit
Úspěšně proběhl 2. ročník Národní konference s tematikou CSR
Již 2. ročník Národní konference s tematikou CSR a Operačního programu Zaměstnanost s názvem „Společně společensky odpovědně“ se uskutečnil dne 7. listopadu 2018 v prostorách Akademie veřejného investování (Pařížská č. 4, Praha 1). Konferenci společně uspořádaly Ministerstvo průmyslu a obchodu, gestor společenské odpovědnosti v ČR, a Ministerstvo práce a sociálních věcí, spolugestor CSR. A JAIP v roli jednoho z řečníků k tématu společenské odpovědnosti firem. 
více ➨
15. listopad 2018 - 16. listopad 2018
ideaSTART 2018
ideaSTART NETRADIČNĚ aneb Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.  Dva jednodenní kurzy se pod hlavičkou vzdělávacího programu IdeaStart a za podpory programu Interreg Danube Transnational Programme uskuteční ve čtvrtek 15.11. a pátek 16.11.2018 (vždy od 9:00 hod.) v zasedací místnosti Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích (Lipová 1789, České Budějovice). Vzhledem k velmi omezené kapacitě 10 osob / kurz je nutná rychlá závazná registrace na e-mailové adrese info@jaip.cz. Celodenní občerstvení pro účastníky je zajištěno. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě. 
více ➨