ERICENA Matchmaking Tour to China

ERICENA Matchmaking Tour to China

Chtěli bychom Vás informovat o blížící se uzávěrce ERICENA Matchmaking Tour to China.  ERICENA  - European Research and Innovation Centre of Excellence in China - pomáhá propojovat Evropskou výzkumnou infrastrukturu s  partnery v Číně a podporuje společné aktivity.

24.-31.10. probíhají ve městech Chengdu , Peking a Qingdao veletrhy a B2B setkání, která je možné s podporou projektu ERICENA navštívit. Podmínkou pro podporu je účast alespoň ve dvou městech.

Účast na akci je ZDARMA, podpora účastníka zahrnuje:

- veškeré aktivity dle programu  – B2B, semináře, společenské akce, veletrhy
- ubytování v Chengdu a Qingdao až na 5 nocí
- příspěvek 100 Euro na vnitrostátní letenku v Číně

Uzávěrka přihlášek již 17.9.2017!

Technologické centrum AV ČR připravuje návštěvu pouze kooperačního veletrhu v Chengdu (23.-27.10.) Také účast na akci Technologického centra je ZDARMA a účastí získáte:

- Účast na semináři ERICENA a setkání se jeho zástupci
- Prezentaci Vaší technologie/produktu/společnosti na veletržním stánku ČR (8000 vystavovatelů)
- Účast na B2B - dvoustranná setkání s ostatními účastníky kooperačního veletrhu (více než 600 účastníků)
- Neformální networking - gala večeře, pracovní obědy a koktejly
- Překladatele CN - AJ pro Vaše jednání s partnery
- Účast na konferenci o možnostech podnikání v západní Číně
- Odborné semináře a exkurze
- Asistenci při organizaci cesty (víza, letenky, hotel)

Uzávěrka přihlášky na misi do Chengdu s Technologickým centrem AV ČR je 8.10.2017. Náklady na cestu jsou v rozmezí 35000 - 50000 Kč a zahrnují letenky PRG – CTU (zajišťuje účastník) a ubytování (zajistí organizátor). 

Více informací naleznete v přiložených dokumentech Ericena a Kooperační veletrh.< přehled aktualit
Byly vyhlášeny Ceny hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost
Dne 8. září 2020 proběhlo vyhlášení druhého ročníku Ceny hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost za rok 2019. Do ocenění se mohly přihlásit firmy, neziskové organizace, mikropodniky i obce realizující v roce 2019 dobrovolné a nadstavbové aktivity s pozitivním dopadem na společnost v ekonomické, sociální a environmentální oblasti. Pod pojmem společenská odpovědnost lze chápat např. stanovení základních hodnot v organizaci, jejich dodržování a šíření; snaha vyjít vstříc zaměstnancům při hledání rovnováhy mezi pracovním a osobním životem; podpora místní komunity; ochrana přírodních zdrojů či životního prostředí. Do ocenění se přihlásilo 30 subjektů v 6 kategoriích. Hodnotitelé a regionální Rada pro hodnocení vybrali dle stanovených kritérií v každé kategorii 3 oceněné. Jelikož se nejednalo prvotně o soutěž, ale také o sdílení pozitivních zkušeností realizovaných v Jihočeských firmách a organizacích, udělila hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská jako poděkování všem zúčastněným Čestné uznání.
více ➨
23. září 2020
seminář „Marketingová komunikace v oblasti VaVaI“
Regionální kontaktní organizace jižní Čechy – ERA si Vás dovoluje pozvat  na praktický seminář „Marketingová komunikace v oblasti VaVaI“, který se bude konat 23. září 2020 od 9:00 do 15:00 hod. v zasedací místnosti JAIP, Na Zlaté stoce 1619 v Českých Budějovicích.  
více ➨