ERICENA Matchmaking Tour to China

ERICENA Matchmaking Tour to China

Chtěli bychom Vás informovat o blížící se uzávěrce ERICENA Matchmaking Tour to China.  ERICENA  - European Research and Innovation Centre of Excellence in China - pomáhá propojovat Evropskou výzkumnou infrastrukturu s  partnery v Číně a podporuje společné aktivity.

24.-31.10. probíhají ve městech Chengdu , Peking a Qingdao veletrhy a B2B setkání, která je možné s podporou projektu ERICENA navštívit. Podmínkou pro podporu je účast alespoň ve dvou městech.

Účast na akci je ZDARMA, podpora účastníka zahrnuje:

- veškeré aktivity dle programu  – B2B, semináře, společenské akce, veletrhy
- ubytování v Chengdu a Qingdao až na 5 nocí
- příspěvek 100 Euro na vnitrostátní letenku v Číně

Uzávěrka přihlášek již 17.9.2017!

Technologické centrum AV ČR připravuje návštěvu pouze kooperačního veletrhu v Chengdu (23.-27.10.) Také účast na akci Technologického centra je ZDARMA a účastí získáte:

- Účast na semináři ERICENA a setkání se jeho zástupci
- Prezentaci Vaší technologie/produktu/společnosti na veletržním stánku ČR (8000 vystavovatelů)
- Účast na B2B - dvoustranná setkání s ostatními účastníky kooperačního veletrhu (více než 600 účastníků)
- Neformální networking - gala večeře, pracovní obědy a koktejly
- Překladatele CN - AJ pro Vaše jednání s partnery
- Účast na konferenci o možnostech podnikání v západní Číně
- Odborné semináře a exkurze
- Asistenci při organizaci cesty (víza, letenky, hotel)

Uzávěrka přihlášky na misi do Chengdu s Technologickým centrem AV ČR je 8.10.2017. Náklady na cestu jsou v rozmezí 35000 - 50000 Kč a zahrnují letenky PRG – CTU (zajišťuje účastník) a ubytování (zajistí organizátor). 

Více informací naleznete v přiložených dokumentech Ericena a Kooperační veletrh.< přehled aktualit
Úspěšně proběhl 2. ročník Národní konference s tematikou CSR
Již 2. ročník Národní konference s tematikou CSR a Operačního programu Zaměstnanost s názvem „Společně společensky odpovědně“ se uskutečnil dne 7. listopadu 2018 v prostorách Akademie veřejného investování (Pařížská č. 4, Praha 1). Konferenci společně uspořádaly Ministerstvo průmyslu a obchodu, gestor společenské odpovědnosti v ČR, a Ministerstvo práce a sociálních věcí, spolugestor CSR. A JAIP v roli jednoho z řečníků k tématu společenské odpovědnosti firem. 
více ➨
15. listopad 2018 - 16. listopad 2018
ideaSTART 2018
ideaSTART NETRADIČNĚ aneb Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.  Dva jednodenní kurzy se pod hlavičkou vzdělávacího programu IdeaStart a za podpory programu Interreg Danube Transnational Programme uskuteční ve čtvrtek 15.11. a pátek 16.11.2018 (vždy od 9:00 hod.) v zasedací místnosti Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích (Lipová 1789, České Budějovice). Vzhledem k velmi omezené kapacitě 10 osob / kurz je nutná rychlá závazná registrace na e-mailové adrese info@jaip.cz. Celodenní občerstvení pro účastníky je zajištěno. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě. 
více ➨