Akce: Sběr telefonů - podpora Jedličkova ústavu

31. srpen 2017 - 30. listopad 2017

Akce: Sběr telefonů - podpora Jedličkova ústavu

Ve spolupráci s firmou RETELA jsme pro vás na následující dny připravili možnost přispět svým nepotřebným telefonem tam, kde je to opravdu třeba.

PŘIDEJTE SE KE SPOLEČNÉ VÝZVĚ!

Cílem je sebrat 10 tisíc mobilních telefonů.
Zároveň se můžete zúčastnit soutěže o mobilní telefon.

SPOLEČNĚ DÁVÁME MOBILNÍM TELEFONŮM DALŠÍ SMYSL, a to tím, že:

CHRÁNÍME ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Recyklací 100 kusů mobilních telefonů například uspoříte téměř 1000 kilometrů najetých průměrným osobním automobilem.

PŘÍSPÍVÁME NA AKTIVITY JEDLIČKOVA ÚSTAVU A ŠKOL

Za každý odevzdaný telefon putuje 10 Kč pro Jedličkův ústav a školy.

ZAJIŠŤUJEME PRACOVNÍ ČINNOSTI PRO HENDIKEPOVANÉ
Vysbírané mobilní telefony jsou předávány k demontáži odborným firmám, které zaměstnávají hendikepované nebo osoby znevýhodněné na pracovním trhu.

SOUTĚŽ O TELEFON aneb „NEHOĎ MOBIL VEDLE, PODPOŘ ŽÁKY Z JEDLE“

- Je zařazen každý jednotlivec, který označí nepotřebný telefon svým kontaktem (jméno, telefon, e-mail) a vhodí ho do sběrného boxu.
- Vyhodnocení soutěže je v půlročních intervalech, následně je vždy vylosován výherce a proběhne předání vybraného mobilního telefonu v hodnotě 10 000 Kč.
- Účast je možná opakovaně, a to každým vhozeným mobilem.

Do boxu můžete kromě mobilních telefonů odložit také baterie, nabíječky, kabely, sluchátka, handsfree, mp3, ipody, kalkulačky a další drobná elektrozařízení.

Více informací k projektu a pravidlům soutěže naleznete na www.remobil.cz

 < přehled aktualit
Úspěšně proběhl 2. ročník Národní konference s tematikou CSR
Již 2. ročník Národní konference s tematikou CSR a Operačního programu Zaměstnanost s názvem „Společně společensky odpovědně“ se uskutečnil dne 7. listopadu 2018 v prostorách Akademie veřejného investování (Pařížská č. 4, Praha 1). Konferenci společně uspořádaly Ministerstvo průmyslu a obchodu, gestor společenské odpovědnosti v ČR, a Ministerstvo práce a sociálních věcí, spolugestor CSR. A JAIP v roli jednoho z řečníků k tématu společenské odpovědnosti firem. 
více ➨
15. listopad 2018 - 16. listopad 2018
ideaSTART 2018
ideaSTART NETRADIČNĚ aneb Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.  Dva jednodenní kurzy se pod hlavičkou vzdělávacího programu IdeaStart a za podpory programu Interreg Danube Transnational Programme uskuteční ve čtvrtek 15.11. a pátek 16.11.2018 (vždy od 9:00 hod.) v zasedací místnosti Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích (Lipová 1789, České Budějovice). Vzhledem k velmi omezené kapacitě 10 osob / kurz je nutná rychlá závazná registrace na e-mailové adrese info@jaip.cz. Celodenní občerstvení pro účastníky je zajištěno. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě. 
více ➨