Akce: Sběr telefonů - podpora Jedličkova ústavu

31. srpen 2017 - 30. listopad 2017

Akce: Sběr telefonů - podpora Jedličkova ústavu

Ve spolupráci s firmou RETELA jsme pro vás na následující dny připravili možnost přispět svým nepotřebným telefonem tam, kde je to opravdu třeba.

PŘIDEJTE SE KE SPOLEČNÉ VÝZVĚ!

Cílem je sebrat 10 tisíc mobilních telefonů.
Zároveň se můžete zúčastnit soutěže o mobilní telefon.

SPOLEČNĚ DÁVÁME MOBILNÍM TELEFONŮM DALŠÍ SMYSL, a to tím, že:

CHRÁNÍME ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Recyklací 100 kusů mobilních telefonů například uspoříte téměř 1000 kilometrů najetých průměrným osobním automobilem.

PŘÍSPÍVÁME NA AKTIVITY JEDLIČKOVA ÚSTAVU A ŠKOL

Za každý odevzdaný telefon putuje 10 Kč pro Jedličkův ústav a školy.

ZAJIŠŤUJEME PRACOVNÍ ČINNOSTI PRO HENDIKEPOVANÉ
Vysbírané mobilní telefony jsou předávány k demontáži odborným firmám, které zaměstnávají hendikepované nebo osoby znevýhodněné na pracovním trhu.

SOUTĚŽ O TELEFON aneb „NEHOĎ MOBIL VEDLE, PODPOŘ ŽÁKY Z JEDLE“

- Je zařazen každý jednotlivec, který označí nepotřebný telefon svým kontaktem (jméno, telefon, e-mail) a vhodí ho do sběrného boxu.
- Vyhodnocení soutěže je v půlročních intervalech, následně je vždy vylosován výherce a proběhne předání vybraného mobilního telefonu v hodnotě 10 000 Kč.
- Účast je možná opakovaně, a to každým vhozeným mobilem.

Do boxu můžete kromě mobilních telefonů odložit také baterie, nabíječky, kabely, sluchátka, handsfree, mp3, ipody, kalkulačky a další drobná elektrozařízení.

Více informací k projektu a pravidlům soutěže naleznete na www.remobil.cz

 < přehled aktualit
Byly vyhlášeny Ceny hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost
Dne 8. září 2020 proběhlo vyhlášení druhého ročníku Ceny hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost za rok 2019. Do ocenění se mohly přihlásit firmy, neziskové organizace, mikropodniky i obce realizující v roce 2019 dobrovolné a nadstavbové aktivity s pozitivním dopadem na společnost v ekonomické, sociální a environmentální oblasti. Pod pojmem společenská odpovědnost lze chápat např. stanovení základních hodnot v organizaci, jejich dodržování a šíření; snaha vyjít vstříc zaměstnancům při hledání rovnováhy mezi pracovním a osobním životem; podpora místní komunity; ochrana přírodních zdrojů či životního prostředí. Do ocenění se přihlásilo 30 subjektů v 6 kategoriích. Hodnotitelé a regionální Rada pro hodnocení vybrali dle stanovených kritérií v každé kategorii 3 oceněné. Jelikož se nejednalo prvotně o soutěž, ale také o sdílení pozitivních zkušeností realizovaných v Jihočeských firmách a organizacích, udělila hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská jako poděkování všem zúčastněným Čestné uznání.
více ➨
23. září 2020
seminář „Marketingová komunikace v oblasti VaVaI“
Regionální kontaktní organizace jižní Čechy – ERA si Vás dovoluje pozvat  na praktický seminář „Marketingová komunikace v oblasti VaVaI“, který se bude konat 23. září 2020 od 9:00 do 15:00 hod. v zasedací místnosti JAIP, Na Zlaté stoce 1619 v Českých Budějovicích.  
více ➨