4. Budějovický Business kotel – Vše o Google

18. únor 2015

4. Budějovický Business kotel – Vše o Google

iž čtvrté networkingové setkání start-upů, investorů a podnikatelů zaměřené na Google se v Českých Budějovicích uskuteční 24. března 2015. Návštěvníci se mohou těšit na Taťánu Le Moigne, ředitelku Google ČR, a Davida Špinara, výkonnostního ředitele Google a spoluzakladatele agentury H1.

Setkání je pořádáno pod záštitou Hospodářských juniorů Jihočeského kraje, Coworking Center České Budějovice a Jihočeskou agenturou pro podporu inovačního podnikání v prostorách Coworing Centre od 16:45 hodin.

Před vypuknutím Business kotle se budou moci ženy zdarma zúčastnit prezentace osobního příběhu Taťány Le Moigne.

V rámci Business kotle pak David Špinar představí online marketing a jeho postavení v dnešní době, vystoupení Taťány Le Moigne se zaměří na motivaci a vedení lidí v Google. Následovat bude volná zábava a networking – návštěvníci budou moci získat zajímavé informace a kontakty, načerpat inspiraci a navázat spolupráci.

Registrovat na akci se můžete zde.

 

Zdroj: Coworking Center ČB, www.coworkingcb.cz< přehled aktualit
Úspěšně proběhl 2. ročník Národní konference s tematikou CSR
Již 2. ročník Národní konference s tematikou CSR a Operačního programu Zaměstnanost s názvem „Společně společensky odpovědně“ se uskutečnil dne 7. listopadu 2018 v prostorách Akademie veřejného investování (Pařížská č. 4, Praha 1). Konferenci společně uspořádaly Ministerstvo průmyslu a obchodu, gestor společenské odpovědnosti v ČR, a Ministerstvo práce a sociálních věcí, spolugestor CSR. A JAIP v roli jednoho z řečníků k tématu společenské odpovědnosti firem. 
více ➨
15. listopad 2018 - 16. listopad 2018
ideaSTART 2018
ideaSTART NETRADIČNĚ aneb Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.  Dva jednodenní kurzy se pod hlavičkou vzdělávacího programu IdeaStart a za podpory programu Interreg Danube Transnational Programme uskuteční ve čtvrtek 15.11. a pátek 16.11.2018 (vždy od 9:00 hod.) v zasedací místnosti Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích (Lipová 1789, České Budějovice). Vzhledem k velmi omezené kapacitě 10 osob / kurz je nutná rychlá závazná registrace na e-mailové adrese info@jaip.cz. Celodenní občerstvení pro účastníky je zajištěno. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě. 
více ➨