4. Budějovický Business kotel – Vše o Google

18. únor 2015

4. Budějovický Business kotel – Vše o Google

iž čtvrté networkingové setkání start-upů, investorů a podnikatelů zaměřené na Google se v Českých Budějovicích uskuteční 24. března 2015. Návštěvníci se mohou těšit na Taťánu Le Moigne, ředitelku Google ČR, a Davida Špinara, výkonnostního ředitele Google a spoluzakladatele agentury H1.

Setkání je pořádáno pod záštitou Hospodářských juniorů Jihočeského kraje, Coworking Center České Budějovice a Jihočeskou agenturou pro podporu inovačního podnikání v prostorách Coworing Centre od 16:45 hodin.

Před vypuknutím Business kotle se budou moci ženy zdarma zúčastnit prezentace osobního příběhu Taťány Le Moigne.

V rámci Business kotle pak David Špinar představí online marketing a jeho postavení v dnešní době, vystoupení Taťány Le Moigne se zaměří na motivaci a vedení lidí v Google. Následovat bude volná zábava a networking – návštěvníci budou moci získat zajímavé informace a kontakty, načerpat inspiraci a navázat spolupráci.

Registrovat na akci se můžete zde.

 

Zdroj: Coworking Center ČB, www.coworkingcb.cz< přehled aktualit
Byly vyhlášeny Ceny hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost
Dne 8. září 2020 proběhlo vyhlášení druhého ročníku Ceny hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost za rok 2019. Do ocenění se mohly přihlásit firmy, neziskové organizace, mikropodniky i obce realizující v roce 2019 dobrovolné a nadstavbové aktivity s pozitivním dopadem na společnost v ekonomické, sociální a environmentální oblasti. Pod pojmem společenská odpovědnost lze chápat např. stanovení základních hodnot v organizaci, jejich dodržování a šíření; snaha vyjít vstříc zaměstnancům při hledání rovnováhy mezi pracovním a osobním životem; podpora místní komunity; ochrana přírodních zdrojů či životního prostředí. Do ocenění se přihlásilo 30 subjektů v 6 kategoriích. Hodnotitelé a regionální Rada pro hodnocení vybrali dle stanovených kritérií v každé kategorii 3 oceněné. Jelikož se nejednalo prvotně o soutěž, ale také o sdílení pozitivních zkušeností realizovaných v Jihočeských firmách a organizacích, udělila hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská jako poděkování všem zúčastněným Čestné uznání.
více ➨
23. září 2020
seminář „Marketingová komunikace v oblasti VaVaI“
Regionální kontaktní organizace jižní Čechy – ERA si Vás dovoluje pozvat  na praktický seminář „Marketingová komunikace v oblasti VaVaI“, který se bude konat 23. září 2020 od 9:00 do 15:00 hod. v zasedací místnosti JAIP, Na Zlaté stoce 1619 v Českých Budějovicích.  
více ➨