„Industry 4.0 – how to deal with I4.0”

29. červen 2016

„Industry 4.0 – how to deal with I4.0”

Zajímá Vás problematika 4. průmyslové revoluce? Plánujete přeměnu Vaší společnosti na chytrou továrnu? Snažíte se držet krok s moderními trendy?

Pak právě pro Vás jsme ve spolupráci s agenturou CzechInvest a rakouskými partnery připravili praktický workshop na téma „Industry 4.0 – how to deal with I4.0”, který proběhne 29. června 2016 v Českých Budějovicích, na adrese Na Zlaté stoce 1619 (zasedací místnost JAIP).

Pozvánku spolu s programem  workshopu naleznete zde. Pro účast na workshopu je důležitá registrace na emailu vesela@jaip.cz.

 



< přehled aktualit
Úspěšně proběhl 2. ročník Národní konference s tematikou CSR
Již 2. ročník Národní konference s tematikou CSR a Operačního programu Zaměstnanost s názvem „Společně společensky odpovědně“ se uskutečnil dne 7. listopadu 2018 v prostorách Akademie veřejného investování (Pařížská č. 4, Praha 1). Konferenci společně uspořádaly Ministerstvo průmyslu a obchodu, gestor společenské odpovědnosti v ČR, a Ministerstvo práce a sociálních věcí, spolugestor CSR. A JAIP v roli jednoho z řečníků k tématu společenské odpovědnosti firem. 
více ➨
15. listopad 2018 - 16. listopad 2018
ideaSTART 2018
ideaSTART NETRADIČNĚ aneb Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.  Dva jednodenní kurzy se pod hlavičkou vzdělávacího programu IdeaStart a za podpory programu Interreg Danube Transnational Programme uskuteční ve čtvrtek 15.11. a pátek 16.11.2018 (vždy od 9:00 hod.) v zasedací místnosti Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích (Lipová 1789, České Budějovice). Vzhledem k velmi omezené kapacitě 10 osob / kurz je nutná rychlá závazná registrace na e-mailové adrese info@jaip.cz. Celodenní občerstvení pro účastníky je zajištěno. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě. 
více ➨