Veřejná konzultace v rámci iniciativy na podporu Start-upů

Veřejná konzultace v rámci iniciativy na podporu Start-upů

Evropská komise spustila veřejnou konzultaci v rámci iniciativy pro start-upy. Cílem konzultace je získat zpětnou vazbu ze strany všech zainteresovaných subjektů, včetně podnikatelů a start-upů, ohledně toho jak vhodně reagovat na potřeby start-upů a jak obecně zlepšit podmínky pro jejich fungování v Evropě.

Konzultace se skládá ze čtyř částí, které odpovídají jednotlivých fázím životního cyklu firmy. Každá z nich umožňuje účastníkům vyjádřit se ke konkrétním příkladům politických nebo podpůrných opatření.

Konzultace bude probíhat do 30. 6. 2016.

Více informací naleznete zde.

Zdroj: Česká styčná kancelář pro výzkum, vývoj a inovace< přehled aktualit
Úspěšně proběhl 2. ročník Národní konference s tematikou CSR
Již 2. ročník Národní konference s tematikou CSR a Operačního programu Zaměstnanost s názvem „Společně společensky odpovědně“ se uskutečnil dne 7. listopadu 2018 v prostorách Akademie veřejného investování (Pařížská č. 4, Praha 1). Konferenci společně uspořádaly Ministerstvo průmyslu a obchodu, gestor společenské odpovědnosti v ČR, a Ministerstvo práce a sociálních věcí, spolugestor CSR. A JAIP v roli jednoho z řečníků k tématu společenské odpovědnosti firem. 
více ➨
15. listopad 2018 - 16. listopad 2018
ideaSTART 2018
ideaSTART NETRADIČNĚ aneb Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.  Dva jednodenní kurzy se pod hlavičkou vzdělávacího programu IdeaStart a za podpory programu Interreg Danube Transnational Programme uskuteční ve čtvrtek 15.11. a pátek 16.11.2018 (vždy od 9:00 hod.) v zasedací místnosti Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích (Lipová 1789, České Budějovice). Vzhledem k velmi omezené kapacitě 10 osob / kurz je nutná rychlá závazná registrace na e-mailové adrese info@jaip.cz. Celodenní občerstvení pro účastníky je zajištěno. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě. 
více ➨