Aktuální informace o programech podpory podnikání

Aktuální informace o programech podpory podnikání

Přehled novinek z oblasti podpory podnikání v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK) k 25. červnu 2015.

Nová příloha v programu Partnerství znalostního transferu – Výzva I

V minulých dnech byla zveřejněna Pravidla pro žadatele a příjemce dotace z OP PIK – zvláštní část. Pravidla obsahují popis postupu podání předběžné žádosti v programu Partnerství znalostního transferu – Výzva I v aplikaci IS KP14+.

Aktualizace Přílohy č. 1 – Kategorizace – kód intervence

Byla aktualizována Příloha č. 1 – Kategorizace – kód intervence. Tato metodika slouží jako návod pro vyplnění obrazovky „Kategorie intervencí“ při podání žádosti v aplikaci IS KP14+.

Nové přílohy pro OP PIK

V minulých dnech byl zveřejněn Formulář oznámení o zakázce, který se vyplňuje na Věstníku veřejných zakázek. Spolu s ním byla zveřejněna také Návodka k vyplnění formuláře oznámení o zakázce.

Více informací naleznete na http://www.businessinfo.cz/cs/clanky/aktualni-informace-o-programech-podpory-podnikani-25-6-2015-66145.html?utm_source=portal&utm_medium=web&utm_campaign=hp_aktuality< přehled aktualit
Úspěšně proběhl 2. ročník Národní konference s tematikou CSR
Již 2. ročník Národní konference s tematikou CSR a Operačního programu Zaměstnanost s názvem „Společně společensky odpovědně“ se uskutečnil dne 7. listopadu 2018 v prostorách Akademie veřejného investování (Pařížská č. 4, Praha 1). Konferenci společně uspořádaly Ministerstvo průmyslu a obchodu, gestor společenské odpovědnosti v ČR, a Ministerstvo práce a sociálních věcí, spolugestor CSR. A JAIP v roli jednoho z řečníků k tématu společenské odpovědnosti firem. 
více ➨
15. listopad 2018 - 16. listopad 2018
ideaSTART 2018
ideaSTART NETRADIČNĚ aneb Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.  Dva jednodenní kurzy se pod hlavičkou vzdělávacího programu IdeaStart a za podpory programu Interreg Danube Transnational Programme uskuteční ve čtvrtek 15.11. a pátek 16.11.2018 (vždy od 9:00 hod.) v zasedací místnosti Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích (Lipová 1789, České Budějovice). Vzhledem k velmi omezené kapacitě 10 osob / kurz je nutná rychlá závazná registrace na e-mailové adrese info@jaip.cz. Celodenní občerstvení pro účastníky je zajištěno. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě. 
více ➨