Jihočeské podnikatelské vouchery

Jihočeské podnikatelské vouchery

Dovolujeme si Vás tímto informovat o otevření žádostí v Programu podpory spolupráce podniků v Jihočeském kraji a výzkumných organizací s názvem „Jihočeské podnikatelské vouchery."

Podporovanou aktivitou je nákup služeb založených na znalostech, které žadatel/příjemce potřebuje pro své inovační aktivity:

  • výzvu vyhlásil Jihočeský kraj  a Jihočeský vědeckotechnický park, a.s.
  • výše alokovaných prostředků je 2 mil. Kč, výše voucheru je maximálně 75% ze způsobilých výdajů (bez DPH), maximálně však 150.000,- Kč
  • příjem žádostí je možný do 5. 6. 2015.
  • realizace podpořených projektů je od podpisu smlouvy do 29. 2. 2016.

Detailní informace naleznete na http://www.inovoucher.cz/files/jihoceske-podnikatelske-vouchery/uploads/files/zneni%20vyzvy2015.pdf< přehled aktualit
Úspěšně proběhl 2. ročník Národní konference s tematikou CSR
Již 2. ročník Národní konference s tematikou CSR a Operačního programu Zaměstnanost s názvem „Společně společensky odpovědně“ se uskutečnil dne 7. listopadu 2018 v prostorách Akademie veřejného investování (Pařížská č. 4, Praha 1). Konferenci společně uspořádaly Ministerstvo průmyslu a obchodu, gestor společenské odpovědnosti v ČR, a Ministerstvo práce a sociálních věcí, spolugestor CSR. A JAIP v roli jednoho z řečníků k tématu společenské odpovědnosti firem. 
více ➨
15. listopad 2018 - 16. listopad 2018
ideaSTART 2018
ideaSTART NETRADIČNĚ aneb Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (dále JAIP) připravila v rámci mezinárodního projektu CrowdStream praktické kurzy pro zájemce o tvorbu úspěšné kampaně.  Dva jednodenní kurzy se pod hlavičkou vzdělávacího programu IdeaStart a za podpory programu Interreg Danube Transnational Programme uskuteční ve čtvrtek 15.11. a pátek 16.11.2018 (vždy od 9:00 hod.) v zasedací místnosti Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích (Lipová 1789, České Budějovice). Vzhledem k velmi omezené kapacitě 10 osob / kurz je nutná rychlá závazná registrace na e-mailové adrese info@jaip.cz. Celodenní občerstvení pro účastníky je zajištěno. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě. 
více ➨